Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
23 Haziran 2017, 16:52:40 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMA ÜYE OLMADAN ÖNCE KURALLARIMIZI OKUYUNUZ. KURALLARIMIZI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sayfa: [1] 2 3 ... 61   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR?  (Okunma Sayısı 196461 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
numanjii
Bitkili lepistes akvaryumu
ÖZEL ÜYE
*
ADI-SOYADI Numan İŞCAN
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM Tekirdağ
KAYIT TARİHİ 08 Aralık 2007, 18:51:07
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 2545
Konu Sayısı: 84
Bu iletiyi değerlendir +467/-2
İLETİŞİM
Lepistes

« : 06 Ocak 2012, 02:16:48 »

Çeşitli sosyal paylaşım sitelerindeki gibi, o an aklımıza geleni yazabileceğimiz bir başlık olsa nasıl olur diye düşündüm.
Belki "Ne gerek var ki buna?" diyebilirsiniz. Ama inanın sık sık buna ihtiyaç duyuyorum. O an aklımdan geçenleri, başka konuları sulandırmadan forum kardeşlerimle paylaşma ihtiyacı duyuyorum zaman zaman.
Ve kafama göre takılıp bu konuyu açtım. Eğer uygun görülmezse hemen imha edilsin lütfen. Smiley
Yok uygundur denirse de sabitlenirse sevinirim.

Klavyem Sürçerse Affola... Smiley
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR?
« Posted on: 23 Haziran 2017, 16:52:40 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? lepistes, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? endler, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? Poeciliidae, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? Poecilia reticulata, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? lepistes üretimi, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? lepistes yavruları, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? gambusya, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? paludaryum, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? akvaryum, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? plati, ŞU AN NE DURUMDASIN? AKLINDAN NE GEÇİYOR? velifera
numanjii
ÖZEL ÜYE
*
ADI-SOYADI Numan İŞCAN
KONUM Tekirdağ
İLETİŞİM
Lepistes

« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2012, 02:18:26 »

Yonca, Korunga, Fiğ... Bunlar hayvan yemi olarak kullanılan bitkiler. Yarınki sınav sebebiyle ben de şu an "inek" modundayım.
Garip bir ironik durum değil mi?

Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 19800
Konu Sayısı: 4564
Bu iletiyi değerlendir +834/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2012, 03:02:38 »

Güzel bir başlık... Sabitledim gitti. Smiley

Şu an ne durumdayım? Yarın bir toplantım var. Aslında bugün başladı. Epey yoğunum. Onu düşünüyorum. Ama iyi gidiyor.

Kurtlar Vadisi'nin ilk sezonunu izliyorum.

Ha, bir de kafam acayip ağrıyor. Uzun boylu olmanın kötü bir yönünü yaşadım iki gün önce (kafayı vurdum). Grin

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

numanjii
ÖZEL ÜYE
*
ADI-SOYADI Numan İŞCAN
KONUM Tekirdağ
İLETİŞİM
Lepistes

« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2012, 03:28:08 »

Yazmaktan sol bileğim ağrıdı. Yeter bu kadar, kafamda ot bitti. Yatıyorum artık.

mavievren
FORUM YÖNETİMİ
*
ADI-SOYADI Evren Biçer
KONUM ANTALYA
KAYIT TARİHİ 21 Aralık 2009, 22:40:03
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 4782
Konu Sayısı: 107
Bu iletiyi değerlendir +669/-0
İLETİŞİM
Gerçek doğasever, her canlıyı ayırmadan sever.

« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2012, 11:09:54 »

Şu an okuldayım ve Antalya genelinde yapılan deneme sınavı için koridor görevlisiyim. Sanki ben koridorda beklemezsem sınav yapılamıyor. Maksat öğretmen boş kalmasın. Evde kalır dinlenirse olmaz çünkü. Koridorda fink attım biraz ve sıkıldım. Öğretmenler odasına çıktım ve okuduğunuz üzere siteye bir bakayım dedim. Kaç gündür giremiyorum zaten, özlemişim. Şu an biri gelse ve "hocam neden görev yerinde değilsiniz?" dese gardımı aldım ve tartışmaya hazırım.

Şu an aklımda ne var: Sıkıntı, uyuma ihtiyacı, ayrılık acısı, yok olma isteği, birine dalma ihtiyacı, bu neden böyle ve bu böyle mi olmak zorunda? gibi sayıklamalar... Ama beynimde tek hissettiğim sadece aşırı yoğunluk ve kargaşa. Düşünceler ve sorgulamalar arka arkaya, konu bütünlüğü olmadan girip çıkıyor beynime. Düğmesi olsaydı da kapatsaydım anasını satayım.

Sadece ihtiyacın olanı al ve toprağı bulduğun gibi bırak!
Serhat ARSLAN
ADI-SOYADI serhat arslan
KONUM samsun
KAYIT TARİHİ 24 Ekim 2011, 15:52:45
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 618
Konu Sayısı: 26
Bu iletiyi değerlendir +220/-1
İLETİŞİM
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2012, 12:12:02 »

Yonca, Korunga, Fiğ... Bunlar hayvan yemi olarak kullanılan bitkiler. Yarınki sınav sebebiyle ben de şu an "inek" modundayım.

Sen Ziraat mi okuyorsun?
KraL11
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2012, 18:51:54 »

Açım. Mutfağa doğru yöneleceğim. Ama ayarlamam gereken dosyalar var.
Kafam ağrıyor.
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2012, 19:06:03 »

Gürhan'la birlikte akvaryumcu arkadaşımız Fatih'i ziyarete gideceğiz birazdan.

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

Göksell
FORUM YÖNETİMİ
*
ADI-SOYADI Göksel Duman
KONUM Ankara
KAYIT TARİHİ 25 Kasım 2009, 18:41:56
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 781
Konu Sayısı: 23
Bu iletiyi değerlendir +334/-0
İLETİŞİM
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2012, 19:15:51 »

Eve geldim. Haftasonu tatilinin mutluluğunu yaşıyorum.
numanjii
ÖZEL ÜYE
*
ADI-SOYADI Numan İŞCAN
KONUM Tekirdağ
İLETİŞİM
Lepistes

« Yanıtla #9 : 07 Ocak 2012, 01:09:53 »

Sen Ziraat mi okuyorsun?

Evet hocam. Daha önce de belirtmiştim ya? Hatta İhsan Hoca'yı sormuştum size. Smiley

numanjii
ÖZEL ÜYE
*
ADI-SOYADI Numan İŞCAN
KONUM Tekirdağ
İLETİŞİM
Lepistes

« Yanıtla #10 : 07 Ocak 2012, 01:11:21 »

Arkadaşların erkene aldığı sınavı geç öğrenince uykusuz ve tam hazırlanmadan gittim sınava. Bir de hocamız geç gelince bayağı sıkıntılı geçti bu günüm. Çok da başarılı değildi sınav açıkçası. Ama hiç umurumda değil, acayip uykum var...

Serhat ARSLAN
ADI-SOYADI serhat arslan
KONUM samsun
İLETİŞİM
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2012, 02:31:14 »

Arkadaşların erkene aldığı sınavı geç öğrenince uykusuz ve tam hazırlanmadan gittim sınava. Bir de hocamız geç gelince bayağı sıkıntılı geçti bu günüm. Çok da başarılı değildi sınav açıkçası. Ama hiç umurumda değil, acayip uykum var...

Smiley

Şu an içeridekileri dışarıya, dışarıdakileri içeriye gönderecek bir mucize diliyorum.
Kadir UZUN
Kulüp bağımlısı üye
ADI-SOYADI Kadir UZUN
KONUM Bursa/Gürsu
KAYIT TARİHİ 27 Eylül 2011, 21:05:14
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 701
Konu Sayısı: 65
Bu iletiyi değerlendir +455/-0
İLETİŞİM
KULÜP BAĞIMLISI ÜYE

« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2012, 03:02:58 »

Şu an, son anda alınan bazı kararların, bazen tam yerinde olmayan kararlar olduğunu pekiştirmenin şokundayım. Grin

Serhat ARSLAN
ADI-SOYADI serhat arslan
KONUM samsun
İLETİŞİM
« Yanıtla #13 : 07 Ocak 2012, 16:02:17 »

Meydanı boş bulup, Genelkurmay Başkanı'na "sen bizim gözümüzde bir onbaşısın" diyen kişiye bir şeyler demekle meşgulüm. Smiley Ulen en azından n'aparsan yap onbaşısın demişsin. Kim bilir kaç onbaşı senin o beş para etmez başına sahip çıkartılmıştır. Arkadaşlar bu tip durumlarda atalarımızın bulduğu küfürler yetmiyor. Bunların her birini 12 ay dağda dolaşan aslan parçası onbaşılarımıza verip buyurun hemen öldürmeyin sakın stres atın demek lazım. Tarzı o şerefli haysiyetli onurlu onbaşılar belirlesin. Tek şart aman hemen ölmesinler, bayılmasınlar da...
Onur G. HİTİT
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« Yanıtla #14 : 07 Ocak 2012, 16:45:18 »

Aman abi, forumumuzda ne olursa olsun, kime olursa olsun hakaret içerikli şeyler paylaşmıyoruz. Araya gireyim böylece. Wink

KraL11
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 10 Ocak 2012, 01:08:54 »

IQ testleriyle uğraşıyorum. 130 IQ'ya sahipmişim. Ben ibreyi 200'e vurduracağım size iyi geceler.
craze80
**
ADI-SOYADI Halil HAMZAOĞLU
KONUM Edirne
KAYIT TARİHİ 04 Aralık 2010, 18:43:17
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 181
Konu Sayısı: 22
Bu iletiyi değerlendir +76/-0
İLETİŞİM
« Yanıtla #16 : 10 Ocak 2012, 01:34:42 »

Bu gece nöbetçiyim. Bir an önce sabah olsun.

Her ne kadar amatör yaşasakta hayatı,en profesyonelinden yaşıyoruz acıları..
KraL11
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 10 Ocak 2012, 01:38:47 »

Bu gece nöbetçiyim. Bir an önce sabah olsun.
Vallahi şöyle bir dua edeyim;
evdekiler, uyuyacaklar için uzun, askerler ve nöbetçiler için hayırlı ve kısa bir gece olsun.
craze80
**
ADI-SOYADI Halil HAMZAOĞLU
KONUM Edirne
KAYIT TARİHİ 04 Aralık 2010, 18:43:17
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 181
Konu Sayısı: 22
Bu iletiyi değerlendir +76/-0
İLETİŞİM
« Yanıtla #18 : 10 Ocak 2012, 01:44:17 »

Eyvallah kardeşim. Smiley

Her ne kadar amatör yaşasakta hayatı,en profesyonelinden yaşıyoruz acıları..
Serhat ARSLAN
ADI-SOYADI serhat arslan
KONUM samsun
İLETİŞİM
« Yanıtla #19 : 11 Ocak 2012, 23:57:27 »

Yeni yılın ilk günlerinde bu kribensis yavru alma takıntım bittiği için, yüz yabani lepistesi evlat edineceğim. Smiley Umarım Fenerbahçe de 1983'den bu yana süren kupa takıntısını bu yıl sonlandırır. Bir Galatasarylı olarak ne kadar samimi bir dilek taktir sizin. Ayrıca Yaşar, IQ testleri artık tarihte kaldı. Artık sosyal zeka testlerinin mevcut IQ'dan daha önemli olduğu gerçeği biliniyor. İlkokulda iken (1975-1980 arası) NATO'da görev yapan sonradan çok sonradan bilim adamı sıfatıyla araştırma amaçlı gelen bir grup tüm İzmir'i ve haliyle bizim okulu da teste tabi tutmuşlardı. O yıllarda tüm okuldan ben dahil 10 kişiyi kendi labaratuvarlarına götürmüşlerdi. Aileme kağıtlar falan imzalatmışlardı. Bu testler için. O zaman yaşım 7 idi ve 3. sınıftaydım. Sonradan öğrendiğime göre zeka testinde IQ 150 ve üstü çıkan öğrencilere eğitim vereceklerini söylemişler. Ancak benim yaşım onların hedefledikleri kitlenin altında olduğundan dikkat eksikliği sorununu yenememişler. Sosyal zeka dediğimiz olayda gerekli zamanlarda sosyal olaylardan sonuç çıkarıp ileriye yönelik plan yapabilme yeteneği araştırılır. IQ denilen zeka puanı ise göreli tamamlama ve tahmin üzerine kuruludur. Ama deha denilen yaratıklar sosyal zekası çok yüksek yetenekli insanlardır. Sosyal zeka geliştirilebilir. Ama yine de 130 yani normal zeka seviyeli insanlar hedeftir. Normalsin, normal kal. Araştırarak, ısrarla öğrenerek mevcut sosyal durumunu en üste taşırsın. Bizde eksik olan, hedefe kararlı ve yılmadan ilerleme yetisini edinmeye ya da geliştirmeye çalış. Smiley Konu dışına çıkmak zorunda kaldığım için özür dilerim. Smiley
Sayfa: [1] 2 3 ... 61   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.407 Saniyede 55 Sorgu ile Oluşturuldu