Lepistes Kulb; lepistes hakknda her ey (lkemizin ilk ve en kkl lepistes topluluu)
24 Temmuz 2014, 23:04:19 *
Hogeldiniz, Ziyareti.Ltfen giri yapn veya kayt olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Duyurular: YEN YELK SSTEMMZ HAKKINDA (FORUMA YE OLMAK STEYENLER LTFEN BURAYA TIKLASINLAR).

Sayfa: [1]   Aa git Konuyu Okumu Olanlar
  Yazdr  
Gnderen Konu: Pembe renkli benekler  (Okunma Says 1475 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
koala
*
ADI-SOYADI Asl Mehtap
CNSYET Cinsiyet: Bayan
YA: 26
KONUM Ankara
KAYIT TARH 15 Kasm 2010, 17:44:23
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 48
Konu Says: 7
Bu iletiyi deerlendir +16/-0
LETM
evrimd
« : 13 Austos 2011, 13:44:40 »

Merhabalar;
Akvaryumumdaki erkek lepisteslerimden birinin kuyruunda pembe renkli bir benek olutu. Kk olduu iin renklenmeye baladn dndm. Daha sonra bu benek giderek byd. Et beni gibi kabark bir hal ald ve lepistesim halsiz derek ld. Kanser olabileceini dnm. 1 ay sonra ayn ey baka bir lepistesimde olmaya balad. Kuyruun u ksmnda pembe noktalar belirdi ve sanki kuyruu eritiyor. Kuyruu gittike ksald. Balm ok zayflad. nternette ne kadar aratrma yapm olsam da byle bir hastalk bulamadm. Bana yardmc olabilir misiniz?
Kaytl
Robot Moderatr
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Pembe renkli benekler
Posted on: 24 Temmuz 2014, 23:04:19

uyari
Merhaba ziyareti, ncelikle sitemize ho geldiniz. Ben Lepistes Kulb Robot Moderatr olarak siteden daha fazla yararlanmanz iin sitemize ye olmanz neririm. Sitemize ye olmadan da yazlar okuyabilirsiniz, ancak baz blmlerde ziyaretiler kstland iin baz blmleri gremezsiniz. Sitemize ye olursanz fotoraf ve videolar paylaabilirsiniz, yazlar paylaabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, lkemizin ilk ve en kkl lepistes kulbdr. Taklitlerimizden saknn! yi elenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Pembe renkli benekler lepistes, Pembe renkli benekler endler, Pembe renkli benekler Poeciliidae, Pembe renkli benekler Poecilia reticulata, Pembe renkli benekler lepistes retimi, Pembe renkli benekler lepistes yavrular, Pembe renkli benekler gambusya, Pembe renkli benekler paludaryum, Pembe renkli benekler akvaryum, Pembe renkli benekler plati, Pembe renkli benekler velifera
mavievren
FORUM YNETM
*
ADI-SOYADI Evren Bier
CNSYET Cinsiyet: Bay
YA: 33
KONUM ANTALYA
KAYIT TARH 21 Aralk 2009, 22:40:03
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 4527
Konu Says: 107
Bu iletiyi deerlendir +635/-0
LETM
Gerek doasever, her canly ayrmadan sever.

evrimd
« Yantla #1 : 13 Austos 2011, 23:48:16 »

Byle bir durumu daha nce duymamtm. Fotoraf ekleme ansn var m?
Kaytl

Sadece ihtiyacn olan al ve topra bulduun gibi brak!
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
YA: 35
KONUM SAMSUN
KAYIT TARH 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 17967
Konu Says: 3822
Bu iletiyi deerlendir +690/-3
LETM
Site
lkelerimden dn vermem.

evrimii
« Yantla #2 : 16 Austos 2011, 18:31:30 »

Ben de ilk kez duyuyorum boyle bir seyi. Garip bir durum, ama fotograf eklersen yardimci olmaya calisiriz.
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

‎"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

YEN YELERMZ, LTFEN TIKLAYINIZ!

koala
*
ADI-SOYADI Asl Mehtap
CNSYET Cinsiyet: Bayan
YA: 26
KONUM Ankara
KAYIT TARH 15 Kasm 2010, 17:44:23
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 48
Konu Says: 7
Bu iletiyi deerlendir +16/-0
LETM
evrimd
« Yantla #3 : 20 Austos 2011, 15:23:51 »

Maalesef ki balm kaybettim. Sanrm kanser gibi bir eydi. altm iin ok fazla ilgilenme ansm olmuyor. Birka gn nce bal aradm, gremedim. Bitkilerin arasna taklp kalm. Kuyruunu teki balklar yemi. Sebebi neydi bilmiyorum ama bulac deil sanrm. nk dierleri gayet mutlu.
Kaytl
Rezk
Nuri Yasin EVK
*
ADI-SOYADI NUR YASN EVK
YA: 17
KONUM AFYONKARAHSAR
KAYIT TARH 09 Mart 2011, 15:16:54
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 94
Konu Says: 17
Bu iletiyi deerlendir +51/-0
LETM
evrimd
« Yantla #4 : 20 Austos 2011, 15:42:55 »

Ban sa olsun.
Kaytl

Acemi Lepistesci
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
Fish Topsites TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanyor PHP Kullanyor Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.538 Saniyede 33 Sorgu ile Oluturuldu