Lepistes Kulb; lepistes hakknda her ey (lkemizin ilk ve en kkl lepistes topluluu)
01 Eyll 2014, 21:32:43 *
Hogeldiniz, Ziyareti.Ltfen giri yapn veya kayt olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Duyurular: YEN YELK SSTEMMZ HAKKINDA (FORUMA YE OLMAK STEYENLER LTFEN BURAYA TIKLASINLAR).

Sayfa: [1]   Aa git Konuyu Okumu Olanlar
  Yazdr  
Gnderen Konu: Full black lepistes  (Okunma Says 5241 defa)
0 ye ve 2 Ziyareti konuyu incelemekte.
pit78
*
ADI-SOYADI volkan al
CNSYET Cinsiyet: Bay
YA: 35
KONUM istanbul
KAYIT TARH 14 Mays 2010, 16:06:28
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 4
Konu Says: 2
Bu iletiyi deerlendir +0/-0
LETM
evrimd
« : 08 ubat 2011, 19:18:58 »

Satlan canl douran balk tr/trleri: Full black lepistes
Adet: 1 erkek, 2 dii damzlk; 2 dii damzlk alt; 24 yavru toplu sat
Fiyat: 150 TL
Teslim ekli, teslim yeri ve teslim koullar: Sultangazi-stanbul
Ek bilgi:
Fotoraf:

Kaytl
Robot Moderatr
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Full black lepistes
Posted on: 01 Eyll 2014, 21:32:43

uyari
Merhaba ziyareti, ncelikle sitemize ho geldiniz. Ben Lepistes Kulb Robot Moderatr olarak siteden daha fazla yararlanmanz iin sitemize ye olmanz neririm. Sitemize ye olmadan da yazlar okuyabilirsiniz, ancak baz blmlerde ziyaretiler kstland iin baz blmleri gremezsiniz. Sitemize ye olursanz fotoraf ve videolar paylaabilirsiniz, yazlar paylaabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, lkemizin ilk ve en kkl lepistes kulbdr. Taklitlerimizden saknn! yi elenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Full black lepistes lepistes, Full black lepistes endler, Full black lepistes Poeciliidae, Full black lepistes Poecilia reticulata, Full black lepistes lepistes retimi, Full black lepistes lepistes yavrular, Full black lepistes gambusya, Full black lepistes paludaryum, Full black lepistes akvaryum, Full black lepistes plati, Full black lepistes velifera
Yunus lkay
Forum Mdavimi
*
ADI-SOYADI Yunus lkay Yldrm
YA: 18
KONUM Aydn/Didim
KAYIT TARH 17 Austos 2010, 01:45:58
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 1043
Konu Says: 49
Bu iletiyi deerlendir +237/-1
LETM
Bilgisayar rencisi

evrimd
« Yantla #1 : 09 ubat 2011, 20:51:09 »

150 TL mi, 15 TL mi?
Kaytl
radenko
raif arda
ZEL YE
*
ADI-SOYADI raif arda
YA: 33
KONUM istanbul
KAYIT TARH 22 Nisan 2009, 11:47:31
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 553
Konu Says: 11
Bu iletiyi deerlendir +102/-8
LETM
evrimd
« Yantla #2 : 09 ubat 2011, 21:59:40 »

lkay Bey fiyatta bir yanllk yok. Balklar zel varyete olduklarndan fiyatlar biraz yksek olabiliyor. Fotoraf eklenmesi bu tip ilanlarda bana daha doru geliyor.
Kaytl

Raif Arda
Maltepe / stanbul
Bayra bayrak yapan zerinde ki kandr, toprak urunda len varsa vatandr.
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
YA: 36
KONUM SAMSUN
KAYIT TARH 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 18047
Konu Says: 3848
Bu iletiyi deerlendir +692/-3
LETM
Site
lkelerimden dn vermem.

evrimii
« Yantla #3 : 09 ubat 2011, 22:06:54 »

Direkt konuyla ilgili bir yaz:

http://www.lepisteskulubu.org/index.php/topic,2764.0.html
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

‎"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

YEN YELERMZ, LTFEN TIKLAYINIZ!

lepistesim_cagrii
**
ADI-SOYADI ar pnarba
YA: 18
KONUM zmir/Foa
KAYIT TARH 23 Kasm 2010, 16:44:45
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 328
Konu Says: 23
Bu iletiyi deerlendir +7/-29
LETM
evrimd
« Yantla #4 : 09 ubat 2011, 23:32:01 »

150 TL mi? Cheesy
Kaytl

30 litre  bitkili lepistes akvaryumu Cheesy
4d 4e yetikin lepistes.
20'den fazla yavru.
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
KONUM SAMSUN
LETM
Site
lkelerimden dn vermem.

evrimii
« Yantla #5 : 10 ubat 2011, 00:33:19 »

Evet, 150 TL arkadalar. armayn. Bizler "HOBC" mantyla dnyoruz (BANA GRE DE DORU OLAN BUDUR). Ama herkes ayn mantkla dnmyor.

Lepistes koleksiyoncular var. in ticaretini dnenler var. Her ne kadar "ticaretinde deiliz" deseler de bir lepistese 20-40 TL fiyat bimek iin ticaretini dnmektir. Her ne kadar "hobiciyiz, akvaristiz" dense de baz az bulunan ve tanesi 20-40 TL'den satlan lepistesleri ok "ZEL VE DEERL" olarak grp dier lepistesleri (3-5 TL'lik bildiimiz salkl lepistesleri) "BAST, DEERSZ" olarak grmek koleksiyonculuktur. Pul koleksiyonu, eski para koleksiyonu, kartpostal koleksiyonu yapar gibi "CANLI KOLEKSYONCULUU" yapmak...

Bana terstir bu.

Almak isteyene ise "ALMA" demem.

Bu konuyla ilgili bir tartma:

http://www.lepisteskulubu.org/index.php/topic,4253.0.html
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

‎"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

pit78
*
ADI-SOYADI volkan al
YA: 35
KONUM istanbul
KAYIT TARH 14 Mays 2010, 16:06:28
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 4
Konu Says: 2
Bu iletiyi deerlendir +0/-0
LETM
evrimd
« Yantla #6 : 11 ubat 2011, 10:35:49 »

Merhaba neden baz kiilerin komiine gidiyor? 30 tane balk var, tanesi 5 TL'ye geliyor. Ben analara nerdeyse o paralar verdim. O glen arkadalar kendilerine glsnler, onlar gitsin 1 TL'ye lepistes alsnlar. Zaten balklar satld.
Kaytl
Kamil B. YILMAZ
Forum Mdavimi
*
ADI-SOYADI Kamil Berke Ylmaz
YA: 21
KONUM Bursa / negl
KAYIT TARH 08 Nisan 2010, 19:32:13
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 1915
Konu Says: 92
Bu iletiyi deerlendir +295/-1
LETM
evrimd
« Yantla #7 : 11 ubat 2011, 14:16:59 »

Merhaba neden baz kiilerin komiine gidiyor? 30 tane balk var, tanesi 5 TL'ye geliyor. Ben analara nerdeyse o paralar verdim. O glen arkadalar kendilerine glsnler, onlar gitsin 1 TL'ye lepistes alsnlar. Zaten balklar satld.
Hayrl olsun o zaman. Volkan Bey, burada ben de dahil, ou kii renciyiz. Elbet rencilik yllarnz olmutur. Hadi deyince, 150 TL kim karr? Ayrca forumumuzda bir dnce anyal bulunmakta... O da, "balklarn ticari ama iin kullanlmas." 150 TL verip, 30 tane balk almak yerine, gider 2 TL'lik lepistes alp, farkl varyetelerle iftletirip, daha gzel varyeteler elde edebiliriz. Bu arada unu sylemek istiyorum; balklarn ncelikle orijinalliini bozmak istemiyoruz. Zorda kalsak bile...
Kaytl

IT's Over...!!!
Onur G. HTT
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
KONUM SAMSUN
LETM
Site
lkelerimden dn vermem.

evrimii
« Yantla #8 : 11 ubat 2011, 16:20:54 »

Bu forum byle ilanlara alkn olmad iin garibimize gitti. nk aramzda koleksiyoncu ve tccar yok, hemen hemen tamammz bu balklar "hobi" anlamnda seven kiileriz. Yani "az bulunuyor, ok pahal oluyor" diye sevenlerden deiliz.
Kaytl

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
Fish Topsites TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanyor PHP Kullanyor Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.351 Saniyede 37 Sorgu ile Oluturuldu