Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
19 Kasım 2017, 00:21:09 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA ÜYELİK SERBEST HALE GETİRİLMİŞTİR. İSTEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUĞU SÜRECE FORUMUMUZA ÜYE OLABİLİR. HERHANGİ BİR BAŞKA SİTEYE ÜYE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BİRLİKTE, FORUM İÇERİĞİNİ ÜYE OLMADAN DA GÖREBİLİRSİNİZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem)  (Okunma Sayısı 4701 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 19879
Konu Sayısı: 4581
Bu iletiyi değerlendir +836/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« : 15 Mart 2010, 04:57:12 »

Firefox bilgisayarımızda kurulu değilse, ilk önce Firefox tarayıcısını bilgisayarımıza indirip kuruyoruz. Aşağıdaki resme tıklayın:

http://img18.imageshack.us/img18/1889/firefoxsj.jpg

Firefox'u indirip kurduktan sonra, "Araçlar" sekmesindeki "Eklentiler" seçeneğine tıklıyoruz:

http://site.mynet.com/gorselsergi/mynet_resimlerim/1.jpg

Karşımıza şöyle bir şey çıkacak:

http://site.mynet.com/gorselsergi/mynet_resimlerim/2.jpg

Burada arama kısmına "video" yazıp enter diyoruz, çıkan seçeneklerden "Video DownloadHelper"i görüyoruz:

http://site.mynet.com/gorselsergi/mynet_resimlerim/3.jpg

"Firefox uygulamasına ekle" diye bir seçenek var en sağda, oraya tıklayıp bu eklentiyi alıp kuruyoruz:

http://site.mynet.com/gorselsergi/mynet_resimlerim/4.jpg

Daha sonra Firefox'u kapatıp açıyoruz, zaten "Değişiklikleri etkinleştirmek için Firefox uygulamasını baştan başlatın" diye bir uyarı verir.

Eklentimiz kuruldu ve hazır halde.

Şimdi, Youtube sitesine giriyoruz (Youtube sitesine giriş için DNS ayarlarınızı yaptığınızı varsayıyorum).

Herhangi bir videoya tıklıyoruz, daha sonra videonun sol üst köşesindeki simgeye tıklıyoruz, çıkan menüde "İndir" seçeneğine tıklıyoruz:

http://site.mynet.com/gorselsergi/mynet_resimlerim/6.jpg

"İndir" seçeneğine tıklayınca zaten videoyu nereye indirmek istediğinizi (masaüstü vs) kendiniz seçersiniz. İlk başta biraz kasabilir (birkaç dakika kadar), ama sonra hızlıca indirir.

Hayırlı olsun. Wink
Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem)

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem)
« Posted on: 19 Kasım 2017, 00:21:09 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) lepistes, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) endler, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) Poeciliidae, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) Poecilia reticulata, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) lepistes üretimi, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) lepistes yavruları, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) gambusya, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) paludaryum, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) akvaryum, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) plati, Videoları bilgisayara indirme (Çok kolay bir yöntem) velifera
DALGIÇ
*
ADI-SOYADI koray akpınar
KONUM istanbul
KAYIT TARİHİ 30 Temmuz 2009, 22:35:37
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 95
Konu Sayısı: 5
Bu iletiyi değerlendir +6/-2
İLETİŞİM
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2010, 17:51:16 »

Sağol Onur abi bilgilendirdiğin için. Ben de bir alternatif sunayım size. Explorer tarayıcımızdan videomuzu izleriz. Daha sonra tarayıcımızdan araçlar sekmesine oradan internet seçenekleri sekmesine tıklarız, buradan ayarları seçip dosyaları görüntüle dediğimizde izlediğimiz bütün videoların buraya kaydedildiğini göreceksiniz.
busegngr
Buse
**
ADI-SOYADI Fulya Buse Güngör
CİNSİYET Cinsiyet: Bayan
KONUM Gaziosmanpaşa
KAYIT TARİHİ 06 Temmuz 2010, 20:16:12
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 220
Konu Sayısı: 25
Bu iletiyi değerlendir +64/-0
İLETİŞİM
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2010, 09:22:14 »

Bende niye olmadı? Sad Videomun üstüne o simge gelmedi.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !!!
mavievren
FORUM YÖNETİMİ
*
ADI-SOYADI Evren Biçer
KONUM ANTALYA
KAYIT TARİHİ 21 Aralık 2009, 22:40:03
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 4782
Konu Sayısı: 107
Bu iletiyi değerlendir +669/-0
İLETİŞİM
Gerçek doğasever, her canlıyı ayırmadan sever.

« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2010, 00:28:40 »

Ben de Firefox'a yeni geçenlerdenim. Bu özelliği bilmiyordum, sağ olasın. Bir soru soracağım. İletinde Youtube sayfasının fotoğrafını koymuşsun örnek için. Bunu nasıl yapıyoruz?

Sadece ihtiyacın olanı al ve toprağı bulduğun gibi bırak!
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2010, 01:22:00 »

Youtube ayarları şurada dostum: http://www.lepisteskulubu.org/index.php/topic,3281.0.html

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

mavievren
FORUM YÖNETİMİ
*
ADI-SOYADI Evren Biçer
KONUM ANTALYA
İLETİŞİM

« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2010, 13:22:20 »

Dostum aslında demek istediğim; mesela Facebook sayfasındayım. O an ki bulunduğum web sayfasının görüntüsünü kaydetmek istiyorum veya MSN görüşmemin o an ki görüntüsünün kaydını almak istiyorum.  Bunu nasıl yapıyoruz?  

Onur G. HİTİT
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2010, 13:23:36 »

Onu Print Screen tuşuyla yapıyorsun. Bu tuşa bastıktan sonra Paint Brush programını aç, ctrl ve V tuşuna aynı anda bas, tamamdır. Wink

mavievren
FORUM YÖNETİMİ
*
ADI-SOYADI Evren Biçer
KONUM ANTALYA
İLETİŞİM

« Yanıtla #7 : 12 Temmuz 2010, 13:25:38 »

Onu Print Screen tuşuyla yapıyorsun. Bu tuşa bastıktan sonra Paint Brush programını aç, ctrl ve V tuşuna aynı anda bas, tamamdır. Wink

Şimdi oldu, sağ olasın dostum.  Wink

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.409 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu