Lepistes Kulb; lepistes hakknda her ey (lkemizin ilk ve en kkl lepistes topluluu)
14 Aralk 2018, 16:01:46 *
Hogeldiniz, Ziyareti.Ltfen giri yapn veya kayt olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA YELK SERBEST HALE GETRLMTR. STEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUU SRECE FORUMUMUZA YE OLABLR. HERHANG BR BAKA STEYE YE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BRLKTE, FORUM ERN YE OLMADAN DA GREBLRSNZ.

Sayfa: [1]   Aa git Konuyu Okumu Olanlar
  Yazdr  
Gnderen Konu: Imageshack'te sorun mu var?  (Okunma Says 4961 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
CNSYET Cinsiyet: Bay
YA: 40
KONUM SAMSUN
KAYIT TARH 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 20017
Konu Says: 4613
Bu iletiyi deerlendir +851/-10
LETM
Site evrimd
« : 20 ubat 2010, 20:27:27 »

ki gndr bazen hata veriyor ve almyor. Bir sorun mu var acaba?
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

YEN YELERMZ, LTFEN TIKLAYINIZ!

Robot Moderatr
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Imageshack'te sorun mu var?
Posted on: 14 Aralk 2018, 16:01:46

uyari
Merhaba ziyareti, ncelikle sitemize ho geldiniz. Ben Lepistes Kulb Robot Moderatr olarak siteden daha fazla yararlanmanz iin sitemize ye olmanz neririm. Sitemize ye olmadan da yazlar okuyabilirsiniz, ancak baz blmlerde ziyaretiler kstland iin baz blmleri gremezsiniz. Sitemize ye olursanz fotoraf ve videolar paylaabilirsiniz, yazlar paylaabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, lkemizin ilk ve en kkl lepistes kulbdr. Taklitlerimizden saknn! yi elenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Imageshack'te sorun mu var? lepistes, Imageshack'te sorun mu var? endler, Imageshack'te sorun mu var? Poeciliidae, Imageshack'te sorun mu var? Poecilia reticulata, Imageshack'te sorun mu var? lepistes retimi, Imageshack'te sorun mu var? lepistes yavrular, Imageshack'te sorun mu var? gambusya, Imageshack'te sorun mu var? paludaryum, Imageshack'te sorun mu var? akvaryum, Imageshack'te sorun mu var? plati, Imageshack'te sorun mu var? velifera
Gksell
FORUM YNETM
*
ADI-SOYADI Gksel Duman
YA: 24
KONUM Ankara
KAYIT TARH 25 Kasm 2009, 18:41:56
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 789
Konu Says: 24
Bu iletiyi deerlendir +334/-0
LETM
evrimd
« Yantla #1 : 20 ubat 2010, 20:51:57 »

u an alyor abi...
Kaytl
numanjii
Bitkili lepistes akvaryumu
ZEL YE
*
ADI-SOYADI Numan CAN
YA: 37
KONUM Tekirda
KAYIT TARH 08 Aralk 2007, 18:51:07
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 2545
Konu Says: 84
Bu iletiyi deerlendir +468/-2
LETM
Lepistes

evrimd
« Yantla #2 : 20 ubat 2010, 20:53:04 »

Ben de ayorum.
Kaytl

Klavyem Srerse Affola... Smiley
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
KONUM SAMSUN
LETM
Site evrimd
« Yantla #3 : 20 ubat 2010, 20:53:25 »

Bende de ald, ama iki gndr arada bir almyor.
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

numanjii
ZEL YE
*
ADI-SOYADI Numan CAN
KONUM Tekirda
LETM
Lepistes

evrimd
« Yantla #4 : 20 ubat 2010, 20:56:35 »

Yapar abi arada srada.
Kaytl

KraL11
Ziyareti
« Yantla #5 : 21 ubat 2010, 00:16:56 »

ok fotoraf\resim yklenince yapmtr belki... Ya da telif haklar vs iin denetim yapyorlar ya... Rapidshare de yapacakm. Belki bu yapyordu. Kopukluk oldu siz girmeye alnca...
Kaytl
Onur G. HTT
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
KONUM SAMSUN
LETM
Site evrimd
« Yantla #6 : 23 ubat 2010, 21:04:11 »

Yahu n'oluyor bu Imageshack sitesine? Bir giriliyor, bir girilmiyor. Alt st be fotoraf ekleyeceim, ikenceye dnd.

Imageshack'e paydos! Fotoraflarn kaybolmayaca, kaytl ye olabileceim, hzl, kullanmas kolay olan baka bir grsel ykleme sitesi var m?
Kaytl

A
A
Forumla iliii kesilmi
*
ADI-SOYADI mer atabaycan
YA: 33
KONUM Ankara
KAYIT TARH 03 Kasm 2009, 12:46:23
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 910
Konu Says: 27
Bu iletiyi deerlendir +27/-12
LETM
evrimd
« Yantla #7 : 23 ubat 2010, 22:30:48 »

http://ifs3.imageshack.us

Ben buradan giriyorum. Bir sorun yok burada.
Kaytl

KraL11
Ziyareti
« Yantla #8 : 23 ubat 2010, 23:32:59 »

http://tinypic.com/ var. Hem video hem fotoraf/resim ykleyebiliyorsunuz. Gvenilir.
Kaytl
Onur G. HTT
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
KONUM SAMSUN
LETM
Site evrimd
« Yantla #9 : 24 ubat 2010, 00:04:13 »

Bakalm, onlar da deneyelim. Baktm olmuyor, kendi imaj ykleme sitemizi kurarz biz de belki ileride. Cheesy
Kaytl

KraL11
Ziyareti
« Yantla #10 : 24 ubat 2010, 00:08:26 »

Ben de dnyorDUM retmenim. "DnyorDUM" derken sorarsnz niye byk yazdn diye... nk bilmem ka Bandwith, ka MegaByte istiyor. Ama aratrmalarm devam ediyor. Php ile ilgili bir sitenin DB ayarlar oynanabiliyordu. cretsiz olanlardan... Oynamtm. Kodlarla denersek olabilir.
Kaytl
Onur G. HTT
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
KONUM SAMSUN
LETM
Site evrimd
« Yantla #11 : 24 ubat 2010, 00:12:30 »

Eer yle bir ey yaparsak elbette baz artlar koyarz:

1- Kullanclar sadece LK yeleri olur.
2- Eklenen grseller LK'da paylalmak zorunda olur.
3- Herkes ifre alr, yle kullanr. Kimlerin ifre alp sistemden faydalanabileceini de biz belirleriz, LK yesi olmayanlarn bu sistemi kullanamamalarn salarz.

Hayal tabi... Smiley
Kaytl

KraL11
Ziyareti
« Yantla #12 : 24 ubat 2010, 00:14:37 »

Bu sitenin dnda kullanan olmazsa olabilir.  ifre ii kolay ve basit... Birka HTML kod yetiyor. Fakat indirme, ykleme vs portal sorun... Onlarn kodlarn bulacam. Bekleyin. Olunca ifrenizi srarla isteyin. Tongue
Kaytl
numanjii
ZEL YE
*
ADI-SOYADI Numan CAN
KONUM Tekirda
LETM
Lepistes

evrimd
« Yantla #13 : 24 ubat 2010, 19:27:05 »

Bildiim kadaryla yaplamayacak bir ey deil. Sadece verilerin srekli saklanabilmesi iin baya byk bir server gerekli.
Kaytl

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanyor PHP Kullanyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.464 Saniyede 50 Sorgu ile Oluturuldu