Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
15 Kasım 2018, 11:32:06 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMA ÜYE OLMADAN ÖNCE KURALLARIMIZI OKUYUNUZ. KURALLARIMIZI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf)  (Okunma Sayısı 93902 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
furkanfenerles

ADI-SOYADI Furkan oksuzoglj
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM erzurum
KAYIT TARİHİ 25 Nisan 2016, 13:08:26
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 0
Konu Sayısı: 0
Bu iletiyi değerlendir +0/-0
İLETİŞİM
« Yanıtla #60 : 25 Nisan 2016, 13:50:26 »

Hocam iyi  günler. Benim dişim aynı bu şekilde. Yavrununun gözü, kafası gözüküyor (yani ben öyle görüyorum, yeni başladım). Karnı cok koyulaştı. Erkekler peşinde gereksiz hızlanıyor, ani hareketler ediyor. Çok ürkek ama karnı çok şiş değil. Ne zaman doğurur? Teşekkürler...

YÖNETİM NOTU: İLETİNİZ DÜZELTİLMİŞTİR. DÜZELTİLEN YERLER KIRMIZIYLA İŞARETLENMİŞTİR. İLETİNİZİN ASLI AŞAĞIDADIR. BU FORUMDA TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA UYMAK BİR SEÇENEK DEĞİL, ZORUNLULUKTUR.

Alıntı
Hocam iyi  gunler benim disim ayni bu sekild yavrununun gozu kafasi gozukuyo(yani ben oyle goruyom yeni basladim) karni cok koyu lasti erkekler pesinde gereksiz hizlaniyo ani hareketler ediyor cok urkek ama karni cok sis degil ne zaman dogurur.tesekkurler
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf)
« Posted on: 15 Kasım 2018, 11:32:06 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) lepistes, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) endler, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) Poeciliidae, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) Poecilia reticulata, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) lepistes üretimi, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) lepistes yavruları, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) gambusya, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) paludaryum, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) akvaryum, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) plati, Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf) velifera
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 20005
Konu Sayısı: 4613
Bu iletiyi değerlendir +850/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« Yanıtla #61 : 25 Nisan 2016, 15:20:18 »

Sorunuzun cevabı şurada: http://www.lepisteskulubu.org/index.php/topic,1973.msg8371.html#msg8371

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 20005
Konu Sayısı: 4613
Bu iletiyi değerlendir +850/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« Yanıtla #62 : 10 Mart 2017, 23:44:56 »

Üç yeni fotoğraf eklenmiştir:

https://3.bp.blogspot.com/-cIy5EBMLCKo/WMMMdZFgrEI/AAAAAAAAHck/ST12QxPSzi0MI6pbVH2GCDHbGSVvGFWRgCLcB/s1600/DSCN6541.JPG

https://3.bp.blogspot.com/-yMo2gJ5ur0k/WMMMkJN58KI/AAAAAAAAHco/4Spx7omRiNsVHzLc2eHy3HVZMHWnuZWeACLcB/s1600/DSCN6542.JPG

https://2.bp.blogspot.com/-URdOyN73yzg/WMMMoVVVyVI/AAAAAAAAHcs/QG_8MpzkuLIjMYH7BYqQ13m9fLWAWb4OACLcB/s1600/DSCN6546.JPG
Anne karnında lepistes yavrusu (Fotoğraf)

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.544 Saniyede 31 Sorgu ile Oluşturuldu