Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
21 Şubat 2019, 01:39:21 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA ÜYELİK SERBEST HALE GETİRİLMİŞTİR. İSTEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUĞU SÜRECE FORUMUMUZA ÜYE OLABİLİR. HERHANGİ BİR BAŞKA SİTEYE ÜYE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BİRLİKTE, FORUM İÇERİĞİNİ ÜYE OLMADAN DA GÖREBİLİRSİNİZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM  (Okunma Sayısı 104 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SERDARSERDAR

ADI-SOYADI SERDAR BÜYÜKYAĞCI
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM KARAMAN
KAYIT TARİHİ 31 Aralık 2018, 09:39:42
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 2
Konu Sayısı: 2
Bu iletiyi değerlendir +0/-0
İLETİŞİM
« : 01 Ocak 2019, 17:14:27 »

Resimlerini görüp canlısını göremediğim purple grass veya purple moscow, full lemon yellow, flame mosaic gibi varyeteler arıyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM
« Posted on: 21 Şubat 2019, 01:39:21 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM lepistes, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM endler, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM Poeciliidae, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM Poecilia reticulata, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM lepistes üretimi, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM lepistes yavruları, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM gambusya, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM paludaryum, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM akvaryum, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM plati, PİYASADAKİLERİN DIŞINDA NADİR TÜR LEPİSTES ARIYORUM velifera
A.Akkurt
Ahmet AKKURT
**
ADI-SOYADI Ahmet AKKURT
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM Bilecik/Bozüyük
KAYIT TARİHİ 26 Mayıs 2012, 20:01:07
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 361
Konu Sayısı: 13
Bu iletiyi değerlendir +2/-0
İLETİŞİM
Siyasi ve içtimai mezhebim Türkçülük'dür.

« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2019, 21:53:22 »

Belirttiğin cinsler var mıdır bilemiyorum fakat şuraya bir göz atmanı tavsiye ediyorum. Şahsen ben karides arıyorum ve bunu çevremdeki akvaryumcular haricinde genelde bu tarz sitelerden yapıyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

https://www.sahibinden.com/hayvanlar-alemi-akvaryum-baliklari-canli-doguranlar

NOT; bu sayfada satıcı ve toptancıların cep telefonu gibi iletişim bilgileri de mevcut. Sanırım yaşadığın yer ile ve aradığın canlıları söylediğinde sana yardımcı olurlar. Kutlu geceler.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.476 Saniyede 32 Sorgu ile Oluşturuldu