Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
19 Ocak 2019, 01:21:47 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA ÜYELİK SERBEST HALE GETİRİLMİŞTİR. İSTEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUĞU SÜRECE FORUMUMUZA ÜYE OLABİLİR. HERHANGİ BİR BAŞKA SİTEYE ÜYE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BİRLİKTE, FORUM İÇERİĞİNİ ÜYE OLMADAN DA GÖREBİLİRSİNİZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: TANIŞMA  (Okunma Sayısı 58 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SERDARSERDAR

ADI-SOYADI SERDAR BÜYÜKYAĞCI
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM KARAMAN
KAYIT TARİHİ 31 Aralık 2018, 09:39:42
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 2
Konu Sayısı: 2
Bu iletiyi değerlendir +0/-0
İLETİŞİM
« : 01 Ocak 2019, 17:04:36 »

1- Sitemizi kimden/nereden duydunuz (site adı veya adresi yazabilirsiniz, bir sakınca yoktur reklam takıntımız olmadığı için reklam olarak algılamayız), kısaca bahseder misiniz? Nette tesadüfen gördüm.

2- Sitemize üye olma amacınız nedir? Hobimi bilinçli ve en güzel boyuta getirebilmek.

3- Kulübümüzden kimleri şahsen veya gıyabında tanırsınız? Bu kişiler hakkındaki düşünceleriniz nelerdir (herhangi bir yönetici veya herhangi bir üye)? Kimseyi tanımıyorum.

4- Başka hangi forumlara/sitelere üyesiniz (site adı veya adresi yazabilirsiniz, bir sakınca yoktur reklam takıntımız olmadığı için reklam olarak algılamayız)? Karides hobicileri, lepistes özel ırk satış ve bilgi paylaşımı

5- Kulübümüz hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere çok fayda sağlıyacağını, ulaşamadığımız varyetelere kolayca ulaşacağımızı, besleme ve bakımda önemli bilgiler edineceğimizi düşünüyorum.

6- Akvaryumunuzdan/akvaryumlarınızdan kısaca bahsededer misiniz? 2 tane 300 lt, 1 tane 500 lt, 1 tane 100 lt bitkili ve CO2'li, tepe ve dış filtreli, led aydınlatmalı tanklarım var.

7- Ne tür balıklara, ne tip akvaryumlara ilgi duyarsınız? Önceden discus ve tetra besliyordum, şu an lepistes varyeteleri edinmeye başladım.

8- Kaç senedir akvaryumlarla ilgileniyorsunuz, hobide tecrübeli olduğunuz konular ve zayıf olduğunuz konular nelerdir? 25 yıldır hobiciyim. Tetra ve discus bilgim var, lepistes ve L serisi vatozlarda ve bitkide yetersizim.

9- Akvaryum hobisinden başka önemli ilgi alanlarınız nelerdir? Müzik ve kafes kanatlıları.

10- Ne işle uğraşıyorsunuz? Veteriner hekimim.

11- Eklemek istediğiniz diğer noktalar, kendinizle ve kulübümüzle ilgili olarak yazmanız gereken diğer şeyler nelerdir?Bizlere kaliteli besleme, değisik varyeteler ve iyi bir lepistesin anatomik yapısı gibi konularda, hastalıkla mücadelede yardımcı bilgiler edineceğimi umuyorum. Hobiye de kendimce bir katkım olacaksa da seve seve yardımcı olurum.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: TANIŞMA
« Posted on: 19 Ocak 2019, 01:21:47 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: TANIŞMA lepistes, TANIŞMA endler, TANIŞMA Poeciliidae, TANIŞMA Poecilia reticulata, TANIŞMA lepistes üretimi, TANIŞMA lepistes yavruları, TANIŞMA gambusya, TANIŞMA paludaryum, TANIŞMA akvaryum, TANIŞMA plati, TANIŞMA velifera
kaju
jjjjjjj

ADI-SOYADI
CİNSİYET Cinsiyet: Bayan
KONUM İSTANBUL
KAYIT TARİHİ 03 Ocak 2019, 16:59:36
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 2
Konu Sayısı: 0
İLETİŞİM
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2019, 17:19:32 »

Merhaba gençler, Ben Ayla ablanız. Burada bu tanıtımı yazarken bir an kendime güldüm. Smiley Gençlerin arasında ne işim var diye ama, sizler lepistesler  hakkında benden çok daha tecrübelisinizdir ve sizlerden öğrenmek isteyeceğim çok sorum olacak. Lakin önce kendimi tanıtayım istedim. Ben tüm yaşayan canlılarla arası iyi olan hayvanları çok seven evinde 1 köpeği, 3 kedisi, 60 lepistesi olan bir hayvanseverim. Şimdilik bu kadar yeter sanırım.

kkkkk
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 20034
Konu Sayısı: 4616
Bu iletiyi değerlendir +853/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2019, 11:15:07 »

Merhaba gençler, Ben Ayla ablanız. Burada bu tanıtımı yazarken bir an kendime güldüm. Smiley Gençlerin arasında ne işim var diye ama, sizler lepistesler  hakkında benden çok daha tecrübelisinizdir ve sizlerden öğrenmek isteyeceğim çok sorum olacak. Lakin önce kendimi tanıtayım istedim. Ben tüm yaşayan canlılarla arası iyi olan hayvanları çok seven evinde 1 köpeği, 3 kedisi, 60 lepistesi olan bir hayvanseverim. Şimdilik bu kadar yeter sanırım.

Ayrı bir başlık açıp kendinizi tanıtmalısınız.

Profil bilgileriniz eksik ve yanlış. Bunları tam olarak girmelisiniz. Adınız ve soyadınız görünmüyor, yaşınız ise 900 küsür görünüyor.

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Cengizhan Demir

ADI-SOYADI Cengizhan Demir
KONUM Kahramanmaraş
KAYIT TARİHİ 05 Ocak 2019, 12:24:41
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 1
Konu Sayısı: 0
İLETİŞİM
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2019, 12:41:55 »

Merhaba. Ben Cengizhan. Kayseri'de yaşıyorum. Lepistes balıklarım var ve balıklarla ilgileniyorum.
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 20034
Konu Sayısı: 4616
Bu iletiyi değerlendir +853/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2019, 18:20:54 »

Merhaba. Ben Cengizhan. Kayseri'de yaşıyorum. Lepistes balıklarım var ve balıklarla ilgileniyorum.

Herkese tek tek anlatacağız galiba.

Arkadaşım, ayrı başlık açarak kendini tanıtmalısın.

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.435 Saniyede 34 Sorgu ile Oluşturuldu