Lepistes Kulb; lepistes hakknda her ey (lkemizin ilk ve en kkl lepistes topluluu)
21 Nisan 2018, 12:17:52 *
Hogeldiniz, Ziyareti.Ltfen giri yapn veya kayt olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Duyurular: FORUMA YE OLMADAN NCE KURALLARIMIZI OKUYUNUZ. KURALLARIMIZI OKUMAK N BURAYA TIKLAYINIZ.

Sayfa: [1]   Aa git Konuyu Okumu Olanlar
  Yazdr  
Gnderen Konu: Merhabalar  (Okunma Says 84 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
DeepWard

ADI-SOYADI Eray Cinolu
CNSYET Cinsiyet: Bay
YA: 22
KONUM Bulgaristan/Tekirda
KAYIT TARH 14 Mart 2018, 05:45:37
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 8
Konu Says: 3
Bu iletiyi deerlendir +0/-0
LETM
evrimd
« : 14 Mart 2018, 06:14:27 »

1- STEMZ KMDEN/NEREDEN DUYDUNUZ (STE ADI VEYA ADRES YAZABLRSNZ, BR SAKINCA YOKTUR REKLAM TAKINTIMIZ OLMADII N REKLAM OLARAK ALGILAMAYIZ), KISACA BAHSEDER MSNZ?

Sitenizi lepistesler ile ilgili aratrmalarm sonucunda buldum.

2- STEMZE YE OLMA AMACINIZ NEDR?

Yeni kurmu olduum lepistes akvaryumum iin gerekli bilgileri edinmek, forum ortamnda gzel arkadalklar edinmek.

3- KULBMZDEN KMLER AHSEN VEYA GIYABINDA TANIRSINIZ? BU KLER HAKKINDAK DNCELERNZ NELERDR (HERHANG BR YNETC VEYA HERHANG BR YE)?

Henz her hangi birini tanmyorum.

4- BAKA HANG FORUMLARA/STELERE YESNZ (STE ADI VEYA ADRES YAZABLRSNZ, BR SAKINCA YOKTUR REKLAM TAKINTIMIZ OLMADII N REKLAM OLARAK ALGILAMAYIZ)?

Birka yeliim elbetteki vardr fakat hatrlamyorum.

5- KULBMZ HAKKINDA NE DNYORSUNUZ?

Gzel bir forum ortam yakalandn ve bilgilerinden yararlanabileceimiz, benim gibi birok bu hobiye yeni balayan arkadaa yardmc olabilecek, bu meslein erbab olarak dndm abi/abla ve kardelerimizin bulunduu ho bir forum.

6- AKVARYUMUNUZDAN/AKVARYUMLARINIZDAN KISACA BAHSEDEDER MSNZ?

50 lt yaknda bitkilendirilmek zere bekletilen bir lepistes akvaryumum bulunmakta. Ek olarak 10 litrelik bir akvaryumda geici olarak beslediim Betta cinsi balm mevcut.

7- NE TR BALIKLARA, NE TP AKVARYUMLARA LG DUYARSINIZ?

Canl douran familyasndan tm balklara ayr bir ilgim ve sevgim var. Dolaysyla bitkili akvaryumlara daha ok zeniyorum ve bir tane yapmak iin sizlerin de destei ile uraacam.

8- KA SENEDR AKVARYUMLARLA LGLENYORSUNUZ, HOBDE TECRBEL OLDUUNUZ KONULAR VE ZAYIF OLDUUNUZ KONULAR NELERDR?

Aslna baklrsa bu benim ilk akvaryum tecrbem olacak.

9- AKVARYUM HOBSNDEN BAKA NEML LG ALANLARINIZ NELERDR?

Muhabbet Kuu besliyorum ve bu konura fazlaca bilgim olduunu syleyebilirim. Ayrca yakn zamanda gvercin hobimi de brakmak zorunda kaldm. Malum niversiteye gelince bakacak kimse olmadndan kmesimi datmak zorunda kalmtm.

10- NE LE URAIYORSUNUZ?

renciyim.

11- EKLEMEK STEDNZ DER NOKTALAR, KENDNZLE VE KULBMZLE LGL OLARAK YAZMANIZ GEREKEN DER EYLER NELERDR?

Ek olarak pek bir ey sylemeye gerek kalmad sanrm. Smiley

Tekrardan herkese selam ve sayglarm iletir, iyi forumlar dilerim.
Kaytl
Robot Moderatr
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Merhabalar
Posted on: 21 Nisan 2018, 12:17:52

uyari
Merhaba ziyareti, ncelikle sitemize ho geldiniz. Ben Lepistes Kulb Robot Moderatr olarak siteden daha fazla yararlanmanz iin sitemize ye olmanz neririm. Sitemize ye olmadan da yazlar okuyabilirsiniz, ancak baz blmlerde ziyaretiler kstland iin baz blmleri gremezsiniz. Sitemize ye olursanz fotoraf ve videolar paylaabilirsiniz, yazlar paylaabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, lkemizin ilk ve en kkl lepistes kulbdr. Taklitlerimizden saknn! yi elenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Merhabalar lepistes, Merhabalar endler, Merhabalar Poeciliidae, Merhabalar Poecilia reticulata, Merhabalar lepistes retimi, Merhabalar lepistes yavrular, Merhabalar gambusya, Merhabalar paludaryum, Merhabalar akvaryum, Merhabalar plati, Merhabalar velifera
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
YA: 39
KONUM SAMSUN
KAYIT TARH 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 19951
Konu Says: 4595
Bu iletiyi deerlendir +845/-10
LETM
Site evrimd
« Yantla #1 : 14 Mart 2018, 11:32:30 »

Aramza ho geldin. Gzel bir tantm olmu. Smiley Paylamlarn bekleriz. Trakya'ya selamlar...
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

YEN YELERMZ, LTFEN TIKLAYINIZ!

DeepWard

ADI-SOYADI Eray Cinolu
YA: 22
KONUM Bulgaristan/Tekirda
KAYIT TARH 14 Mart 2018, 05:45:37
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 8
Konu Says: 3
Bu iletiyi deerlendir +0/-0
LETM
evrimd
« Yantla #2 : 14 Mart 2018, 19:38:21 »

Ho buldum. Beenmenize sevindim, teekkr ederim. Aleykm selam. Smiley
Kaytl
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanyor PHP Kullanyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.492 Saniyede 32 Sorgu ile Oluturuldu