Lepistes Kulb; lepistes hakknda her ey (lkemizin ilk ve en kkl lepistes topluluu)
17 Temmuz 2018, 16:50:38 *
Hogeldiniz, Ziyareti.Ltfen giri yapn veya kayt olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA YELK SERBEST HALE GETRLMTR. STEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUU SRECE FORUMUMUZA YE OLABLR. HERHANG BR BAKA STEYE YE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BRLKTE, FORUM ERN YE OLMADAN DA GREBLRSNZ.

Sayfa: [1]   Aa git Konuyu Okumu Olanlar
  Yazdr  
Gnderen Konu: Yeniden eski yuvama merhaba  (Okunma Says 184 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
selsor
Selsor
**
ADI-SOYADI Seluk Sorgu
CNSYET Cinsiyet: Bay
YA: 35
KONUM stanbul
KAYIT TARH 14 Mart 2012, 18:11:31
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 240
Konu Says: 16
Bu iletiyi deerlendir +68/-1
LETM
evrimd
« : 13 ubat 2018, 23:26:51 »

Merhaba arkadalar,

Yllar yllar sonra herkese tekrar selamlar.
Evlilik ve ocuk derken fazla zaman bulamadm iin foruma ara vermitim.

Seluk Sorgu
35 - stanbul

Orta Amerikan ve cce iklit (ramirezi) besliyorum.
Kaytl

100x40x50h Canl Douran Tank Bitkili
50x25x30h Yavru Tank
Robot Moderatr
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Yeniden eski yuvama merhaba
Posted on: 17 Temmuz 2018, 16:50:38

uyari
Merhaba ziyareti, ncelikle sitemize ho geldiniz. Ben Lepistes Kulb Robot Moderatr olarak siteden daha fazla yararlanmanz iin sitemize ye olmanz neririm. Sitemize ye olmadan da yazlar okuyabilirsiniz, ancak baz blmlerde ziyaretiler kstland iin baz blmleri gremezsiniz. Sitemize ye olursanz fotoraf ve videolar paylaabilirsiniz, yazlar paylaabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, lkemizin ilk ve en kkl lepistes kulbdr. Taklitlerimizden saknn! yi elenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Yeniden eski yuvama merhaba lepistes, Yeniden eski yuvama merhaba endler, Yeniden eski yuvama merhaba Poeciliidae, Yeniden eski yuvama merhaba Poecilia reticulata, Yeniden eski yuvama merhaba lepistes retimi, Yeniden eski yuvama merhaba lepistes yavrular, Yeniden eski yuvama merhaba gambusya, Yeniden eski yuvama merhaba paludaryum, Yeniden eski yuvama merhaba akvaryum, Yeniden eski yuvama merhaba plati, Yeniden eski yuvama merhaba velifera
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
YA: 39
KONUM SAMSUN
KAYIT TARH 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 19964
Konu Says: 4601
Bu iletiyi deerlendir +847/-10
LETM
Site evrimd
« Yantla #1 : 14 ubat 2018, 00:38:28 »

Aray epey amtn. Yeniden ho geldin. Kulpte deiiklik yok, bende deiiklik ok. Cheesy
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

YEN YELERMZ, LTFEN TIKLAYINIZ!

selsor
Selsor
**
ADI-SOYADI Seluk Sorgu
YA: 35
KONUM stanbul
KAYIT TARH 14 Mart 2012, 18:11:31
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 240
Konu Says: 16
Bu iletiyi deerlendir +68/-1
LETM
evrimd
« Yantla #2 : 14 ubat 2018, 15:35:05 »

l deiiklii falan olmutu en son.
Birka deiiklik daha vard.
Hayrls olmutur inallah Onur Hocam.

Grev yeri deiti mi tekrar?
Nerelerdesin?
Kaytl

100x40x50h Canl Douran Tank Bitkili
50x25x30h Yavru Tank
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
YA: 39
KONUM SAMSUN
KAYIT TARH 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 19964
Konu Says: 4601
Bu iletiyi deerlendir +847/-10
LETM
Site evrimd
« Yantla #3 : 15 ubat 2018, 09:28:28 »

l deiiklii oldu. Boanma durumum oldu. Sonra evlendim. Sonra il deitirdim. u an iin her ey yolunda. Wink nazar
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

YEN YELERMZ, LTFEN TIKLAYINIZ!

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanyor PHP Kullanyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.472 Saniyede 33 Sorgu ile Oluturuldu