Lepistes Kulb; lepistes hakknda her ey (lkemizin ilk ve en kkl lepistes topluluu)
20 ubat 2018, 18:43:15 *
Hogeldiniz, Ziyareti.Ltfen giri yapn veya kayt olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Duyurular: FORUMA YE OLMADAN NCE KURALLARIMIZI OKUYUNUZ. KURALLARIMIZI OKUMAK N BURAYA TIKLAYINIZ.

Sayfa: [1]   Aa git Konuyu Okumu Olanlar
  Yazdr  
Gnderen Konu: SELAM  (Okunma Says 93 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Fatih Ankara

ADI-SOYADI FATH KSZ
CNSYET Cinsiyet: Bay
YA: 31
KONUM ANKARA
KAYIT TARH 19 Ocak 2018, 11:58:34
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 3
Konu Says: 1
Bu iletiyi deerlendir +0/-0
LETM
evrimd
« : 19 Ocak 2018, 12:11:51 »

Merhaba, ismim Fatih, Ankaradan katlyorum,

1- STEMZ KMDEN/NEREDEN DUYDUNUZ (STE ADI VEYA ADRES YAZABLRSNZ, BR SAKINCA YOKTUR REKLAM TAKINTIMIZ OLMADII N REKLAM OLARAK ALGILAMAYIZ), KISACA BAHSEDER MSNZ?
Lepistes hakknda internetten aratrma yaparken.

2- STEMZE YE OLMA AMACINIZ NEDR?
Yardmlama, bilgi paylam.

3- KULBMZDEN KMLER AHSEN VEYA GIYABINDA TANIRSINIZ? BU KLER HAKKINDAK DNCELERNZ NELERDR (HERHANG BR YNETC VEYA HERHANG BR YE)?
Yok maalesef.

4- BAKA HANG FORUMLARA/STELERE YESNZ (STE ADI VEYA ADRES YAZABLRSNZ, BR SAKINCA YOKTUR REKLAM TAKINTIMIZ OLMADII N REKLAM OLARAK ALGILAMAYIZ)?
Forum sitelerini sosyal medya siteleri yaygnlamadan nce kullanyordum. Ynetici olduum sitede vard. En son 2008 yl diye hatrlyorum. Baka yelik yok.

5- KULBMZ HAKKINDA NE DNYORSUNUZ?
Henz yeni ye olduum iin. Akvaryum Hobisine yeni baladm iin. Bu siteden yardm alacam dnyorum. Herkese iyi paylamlar dilerim.

6- AKVARYUMUNUZDAN/AKVARYUMLARINIZDAN KISACA BAHSEDEDER MSNZ?
Yeni kurduum, 50 X 20 x 40 CM boylarnda Lepistes akvaryumu, hedefim canl bitkili bir akvaryum oluturmak ve ileride bytmek.

7- NE TR BALIKLARA, NE TP AKVARYUMLARA LG DUYARSINIZ?
Balklara doal hayat aratmayacak akvaryumlar.

8- KA SENEDR AKVARYUMLARLA LGLENYORSUNUZ, HOBDE TECRBEL OLDUUNUZ KONULAR VE ZAYIF OLDUUNUZ KONULAR NELERDR?
Yeni baladm.

9- AKVARYUM HOBSNDEN BAKA NEML LG ALANLARINIZ NELERDR?

10- NE LE URAIYORSUNUZ?
Muhasebe

11- EKLEMEK STEDNZ DER NOKTALAR, KENDNZLE VE KULBMZLE LGL OLARAK YAZMANIZ GEREKEN DER EYLER NELERDR?
Herkese iyi paylamlar.
Kaytl
Robot Moderatr
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: SELAM
Posted on: 20 ubat 2018, 18:43:15

uyari
Merhaba ziyareti, ncelikle sitemize ho geldiniz. Ben Lepistes Kulb Robot Moderatr olarak siteden daha fazla yararlanmanz iin sitemize ye olmanz neririm. Sitemize ye olmadan da yazlar okuyabilirsiniz, ancak baz blmlerde ziyaretiler kstland iin baz blmleri gremezsiniz. Sitemize ye olursanz fotoraf ve videolar paylaabilirsiniz, yazlar paylaabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, lkemizin ilk ve en kkl lepistes kulbdr. Taklitlerimizden saknn! yi elenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: SELAM lepistes, SELAM endler, SELAM Poeciliidae, SELAM Poecilia reticulata, SELAM lepistes retimi, SELAM lepistes yavrular, SELAM gambusya, SELAM paludaryum, SELAM akvaryum, SELAM plati, SELAM velifera
Fatih Ankara

ADI-SOYADI FATH KSZ
YA: 31
KONUM ANKARA
KAYIT TARH 19 Ocak 2018, 11:58:34
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 3
Konu Says: 1
Bu iletiyi deerlendir +0/-0
LETM
evrimd
« Yantla #1 : 29 Ocak 2018, 18:36:54 »

Telefondan ben mi kullanamyorum forumu, yoksa kimse cevap vermiyor mu? Smiley
Kaytl
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
YA: 39
KONUM SAMSUN
KAYIT TARH 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 19935
Konu Says: 4592
Bu iletiyi deerlendir +842/-10
LETM
Site evrimd
« Yantla #2 : 05 ubat 2018, 10:04:58 »

Forumumuz ok hareketli deil. Sosyal medya ortamlar forumlar ldrd biraz. Smiley Burada 3-5 kii aramzda top eviriyoruz. ler kesat yani. Cheesy Ziyareti saymz fazla ama yeler paylam yapmaya genelde eniyor. Bir de akvaryum hobisiyle ilgili yazlabilecek her eyi yazdk galiba. Cheesy

Aramza ho geldiniz.
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

YEN YELERMZ, LTFEN TIKLAYINIZ!

Metinbk
ZEL YE
*
ADI-SOYADI Metin BAK
YA: 18
KONUM Ankara/Yenimahalle
KAYIT TARH 06 Aralk 2014, 14:48:28
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 183
Konu Says: 19
Bu iletiyi deerlendir +98/-0
LETM
"Gururluyuz glyz, biz Ankaraglyz..."

evrimd
« Yantla #3 : 13 ubat 2018, 15:07:44 »

Aleykm selam, ho geldiniz. Aslnda site eskiden hareketleydi lakin yazlacak her ey yazld iin artk paylalacak bilgi kalmad galiba.
Kaytl

Tanr,Trk' Korusun...

Kahpe dzenin yiit ocuklar, yaasn lk Ocaklar!!!

Akvaryum hobisini braktm. (Ekim 2015) Fakat yinede aranzdaym. Yaasn Lepistes Kulb!
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanyor PHP Kullanyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.352 Saniyede 33 Sorgu ile Oluturuldu