Lepistes Kulb; lepistes hakknda her ey (lkemizin ilk ve en kkl lepistes topluluu)
11 Aralk 2018, 07:34:02 *
Hogeldiniz, Ziyareti.Ltfen giri yapn veya kayt olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA YELK SERBEST HALE GETRLMTR. STEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUU SRECE FORUMUMUZA YE OLABLR. HERHANG BR BAKA STEYE YE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BRLKTE, FORUM ERN YE OLMADAN DA GREBLRSNZ.

Sayfa: [1]   Aa git Konuyu Okumu Olanlar
  Yazdr  
Gnderen Konu: Eski dosttan herkese selam...  (Okunma Says 483 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
SonerSariahmetoglu

ADI-SOYADI Soner Sarahmetolu
CNSYET Cinsiyet: Bay
YA: 33
KONUM stanbul
KAYIT TARH 17 Ocak 2018, 19:56:02
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 2
Konu Says: 1
Bu iletiyi deerlendir +0/-0
LETM
evrimd
« : 17 Ocak 2018, 20:19:46 »

Merhabalar. Bilyap, SAK, Akvaristler Dernei, Akvaryum.com gibi hobinin gelimesine byk katklar salayan ve bizler iin milat kabul edilebilecek forumlarda yllarca bulundum. Akvaryumum.com'un ok uzun sre adminliini stlendim. yle ki, muhatap bulamaynca forumu silmek zorunda kalan da ben oldum. Kiisel sebepler nedeniyle hobiye verdiim uzun soluklu aradan sonra -eer kabul ederseniz- yeniden aranza dnmeye karar verdim.

Hazr elim demiken, kendimi daha iyi tantabilmek adna u formu da uraya ilitireyim:

1- STEMZ KMDEN/NEREDEN DUYDUNUZ (STE ADI VEYA ADRES YAZABLRSNZ, BR SAKINCA YOKTUR REKLAM TAKINTIMIZ OLMADII N REKLAM OLARAK ALGILAMAYIZ), KISACA BAHSEDER MSNZ?

Yukarda bahsettiim forumlardan. Onur abi ile oradan tanmtk. O forumlarda "Akvarist" ve "Ritmbaz" rumuzlarn kullanrdm. Buradan selam olsun.

2- STEMZE YE OLMA AMACINIZ NEDR?

Hobinin kan kaybettiini, ou oluumun ve forumun eriyip gittiini grdm. Eski gnler ok gzeldi. O gnleri yaayabilmek, yaatabilmek ve en sevdiim tr olan lepisteslerle ilgili paylamlara ortak olmak iin buradaym.

3- KULBMZDEN KMLER AHSEN VEYA GIYABINDA TANIRSINIZ? BU KLER HAKKINDAK DNCELERNZ NELERDR (HERHANG BR YNETC VEYA HERHANG BR YE)?

Onur G. Hitit'i tanr, sever ve ou grn desteklerim. Eer SAK kkenli olanlar varsa, muhtemelen onlarla da tanrz.

4- BAKA HANG FORUMLARA/STELERE YESNZ (STE ADI VEYA ADRES YAZABLRSNZ, BR SAKINCA YOKTUR REKLAM TAKINTIMIZ OLMADII N REKLAM OLARAK ALGILAMAYIZ)?

Eski yelikleri, forumlar saymazsak u anda sadece buras ve Akvaryum.com

5- KULBMZ HAKKINDA NE DNYORSUNUZ?

Kaliteli, ilkeli, ilerici, doa dostu.

6- AKVARYUMUNUZDAN/AKVARYUMLARINIZDAN KISACA BAHSEDEDER MSNZ?

Hemen hemen her trle ilgilendim. Binlerce lepistes retip ee dosta hediye ettim, bazen de akvaryumcularla takasta kullandm. Geen hafta kurduum tankta ise 128 litre hacimde kiraz karidesi ve p besliyorum. Tr ve dekor konusunda emin deilim. Her an canl douran tankna dn yapabilirim.

7- NE TR BALIKLARA, NE TP AKVARYUMLARA LG DUYARSINIZ?

Canl douranlar ve Amerikan cichlid familyasn severim. Mekaniklikten uzak, basit tasarmlar tercih ederim.

8- KA SENEDR AKVARYUMLARLA LGLENYORSUNUZ, HOBDE TECRBEL OLDUUNUZ KONULAR VE ZAYIF OLDUUNUZ KONULAR NELERDR?

Yaklak 25 seneyi devirdim. Genel olarak bilgi ve tecrbem epey vardr. Bitki trlerinin Latince isimlerine kadar ezbere bilirdim fakat yllar iinde unuttum. Hastalklar, tedavi yntemleri ve su kalitesiyle ilgili detaylarn ounu hem yaayarak, hem de forumlardan okuyarak rendim. Ama renmenin ya yoktur ve ok sevdiim abimiz Tamer Ballcal'dan rendiim sz ok severim: "Bilgi, paylatka byr."

9- AKVARYUM HOBSNDEN BAKA NEML LG ALANLARINIZ NELERDR?

Mzik, tarih, motosiklet.

10- NE LE URAIYORSUNUZ?

Mzisyen, retmen ve basn danmanym. Ancak u an -aktif olarak- sadece baz nl sanatlarn basn danmanln yapan abimle alyorum. Mzisyenliim bakidir, retmenliin ise bitme gibi bir ans yok. Yaayanlar bilir. Smiley

11- EKLEMEK STEDNZ DER NOKTALAR, KENDNZLE VE KULBMZLE LGL OLARAK YAZMANIZ GEREKEN DER EYLER NELERDR?

Hepinize sevgi, sayg ve selamlarm sunarm.
Kaytl
Robot Moderatr
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Eski dosttan herkese selam...
Posted on: 11 Aralk 2018, 07:34:02

uyari
Merhaba ziyareti, ncelikle sitemize ho geldiniz. Ben Lepistes Kulb Robot Moderatr olarak siteden daha fazla yararlanmanz iin sitemize ye olmanz neririm. Sitemize ye olmadan da yazlar okuyabilirsiniz, ancak baz blmlerde ziyaretiler kstland iin baz blmleri gremezsiniz. Sitemize ye olursanz fotoraf ve videolar paylaabilirsiniz, yazlar paylaabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, lkemizin ilk ve en kkl lepistes kulbdr. Taklitlerimizden saknn! yi elenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Eski dosttan herkese selam... lepistes, Eski dosttan herkese selam... endler, Eski dosttan herkese selam... Poeciliidae, Eski dosttan herkese selam... Poecilia reticulata, Eski dosttan herkese selam... lepistes retimi, Eski dosttan herkese selam... lepistes yavrular, Eski dosttan herkese selam... gambusya, Eski dosttan herkese selam... paludaryum, Eski dosttan herkese selam... akvaryum, Eski dosttan herkese selam... plati, Eski dosttan herkese selam... velifera
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
YA: 40
KONUM SAMSUN
KAYIT TARH 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 20016
Konu Says: 4613
Bu iletiyi deerlendir +851/-10
LETM
Site evrimd
« Yantla #1 : 18 Ocak 2018, 09:45:07 »

Soner, ho geldin. Seni burada grnce sevindim. Eskilerden pek kimse kalmad. BLYAP bir ilk idi, SAK bir okul idi. Pek kimse kalmad. Sosyal medya da forum ortamlarn ldrd.

Paylamlarn bekleriz.
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

YEN YELERMZ, LTFEN TIKLAYINIZ!

SonerSariahmetoglu

ADI-SOYADI Soner Sarahmetolu
YA: 33
KONUM stanbul
KAYIT TARH 17 Ocak 2018, 19:56:02
Konu Says: 1
LETM
evrimd
« Yantla #2 : 18 Ocak 2018, 20:42:11 »

Senin ve forum arkadalarnn abasn takdir etmitim fakat katlmaya frsatm olmamt. Artk iimden artan zamanlarda buralarda olmaya aba sarf edeceim. Ho bulduk, sevgi ve sayglar...
Kaytl
Gksell
FORUM YNETM
*
ADI-SOYADI Gksel Duman
YA: 24
KONUM Ankara
KAYIT TARH 25 Kasm 2009, 18:41:56
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 789
Konu Says: 24
Bu iletiyi deerlendir +334/-0
LETM
evrimd
« Yantla #3 : 21 Ocak 2018, 18:03:52 »

Ho geldiniz, paylamlarnz bekleriz.
Kaytl
hakanturken108
ADI-SOYADI HaKaN TRKeN
YA: 27
KONUM RZE
KAYIT TARH 11 Haziran 2008, 18:01:31
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 505
Konu Says: 46
Bu iletiyi deerlendir +58/-1
LETM
Ehil olmayanlara sabretmek ehil olanlar parlatr.

evrimd
« Yantla #4 : 13 Mart 2018, 16:11:06 »

Soner Bey ho geldiniz.

Bilyap'n son demlerini bile yakalabilmi deilim. Fakat SAK ve Akvaryum.com zamanlarna bundan 10-11 yl kadar evvel denk gelmitim. O zamanlar Facebooklar yok idi.
Kaytl

Ehil olmayanlara sabretmek ehil olanlar parlatr.
Beykozbeyi

ADI-SOYADI Cem Altay
YA: 45
KONUM Bursa
KAYIT TARH 05 Nisan 2018, 18:04:13
Konu Says: 0
LETM
evrimd
« Yantla #5 : 06 Nisan 2018, 16:51:14 »

Tm dostlara selam.
Kaytl
Onur G. HTT
Amatr teorik aratrmac ve doal alan gzlemcisi (Sn. Ouz SALAM'n bana verdii nvandr)
YNETC
*
ADI-SOYADI Onur G. HTT
YA: 40
KONUM SAMSUN
KAYIT TARH 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 20016
Konu Says: 4613
Bu iletiyi deerlendir +851/-10
LETM
Site evrimd
« Yantla #6 : 09 Nisan 2018, 09:42:16 »

Selamlar Cem Bey. haydeee
Kaytl

"Bildiini bilenin arkasndan gidiniz, bildiini bilmeyeni uyarnz, bilmediini bilene retiniz, bilmediini bilmeyenden kanz." Konfyus

"Son rmak kuruduunda, son aa yok olduunda, son balk ldnde; beyaz adam parann yenemeyen bir ey olduunu anlayacak." ef Seattle

YEN YELERMZ, LTFEN TIKLAYINIZ!

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanyor PHP Kullanyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.41 Saniyede 37 Sorgu ile Oluturuldu