Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
12 Aralık 2017, 22:48:38 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA ÜYELİK SERBEST HALE GETİRİLMİŞTİR. İSTEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUĞU SÜRECE FORUMUMUZA ÜYE OLABİLİR. HERHANGİ BİR BAŞKA SİTEYE ÜYE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BİRLİKTE, FORUM İÇERİĞİNİ ÜYE OLMADAN DA GÖREBİLİRSİNİZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: Çok sayıda yavru lepistes  (Okunma Sayısı 239 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Asit00
*
ADI-SOYADI Fuat Türk
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM Amasya
KAYIT TARİHİ 09 Mart 2017, 18:10:06
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 55
Konu Sayısı: 12
Bu iletiyi değerlendir +0/-0
İLETİŞİM
« : 07 Ekim 2017, 13:10:33 »

Arkadaşlar son zamanlarda akvaryum popülasyonum oldukça arttı. Yaklaşık 200 adet değişik boylarda yavrularım var. Yavrular yeni yeni renklenmeye başladı. Babaları düz kuyruklu mavi renkli Alman lepistes ve normal turuncu renkli lepistesden birisi Smiley ilerde nasıl renk alırlar bilemiyorum.

Satılan canlı doğuran balık türü/türleri : Yavru lepistes - cinsiyetleri belli değil. Boyları 1 cm civarı.
Adet : Yaklaşık 200 adet
Fiyat : Amacım para kazanmak değil, bir çay ısmarlasanız yeter.
Teslim şekli, teslim yeri ve teslim koşulları: Amasya Merkez Aydınca köyünde oturuyorum. İletişime geçen arkadaşlara elden teslim edebilirim. Kargo ile gönderemem.
Ek bilgi:
İli, ilçesi, semti : Amasya Merkez Aydınca Köyü
Fotoğraf: Fotoğraf ekleyecek zamanım olmadı. Sonra ayrıyetten fotoğraf ekleyeceğim.

85 litre tank.
Çınar, limon, saz, gül, anubias nana bitkileri ve mangrov kökü.
Lepistes, çöpçü, vatoz, kiraz karides, elma salyangozu.
Taban 2 kg midye kırığı, 10 kg siyah hagen.
Resun Sp-1100L, 500 L/H kapasiteli iç filtre.
Sunsun Hw-603B, 400 L/H kapasiteli dış filtre.
Termostatlı ısıtıcı 25 derece su sıcaklığı.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Çok sayıda yavru lepistes
« Posted on: 12 Aralık 2017, 22:48:38 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Çok sayıda yavru lepistes lepistes, Çok sayıda yavru lepistes endler, Çok sayıda yavru lepistes Poeciliidae, Çok sayıda yavru lepistes Poecilia reticulata, Çok sayıda yavru lepistes lepistes üretimi, Çok sayıda yavru lepistes lepistes yavruları, Çok sayıda yavru lepistes gambusya, Çok sayıda yavru lepistes paludaryum, Çok sayıda yavru lepistes akvaryum, Çok sayıda yavru lepistes plati, Çok sayıda yavru lepistes velifera
yeakan

ADI-SOYADI emre akan
KONUM amasya
KAYIT TARİHİ 18 Mart 2017, 13:13:59
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 4
Konu Sayısı: 1
İLETİŞİM
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2017, 00:11:15 »

İyi akşamlar, yeni bitkili akvaryum kuruyorum. Amasya merkezdeyim, balıkları satmayı düşünürseniz almak istiyorum.
Asit00
*
ADI-SOYADI Fuat Türk
KONUM Amasya
KAYIT TARİHİ 09 Mart 2017, 18:10:06
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 55
Konu Sayısı: 12
İLETİŞİM
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2017, 04:37:20 »

Merhaba Emre,

Akvaryumu yeni mi kuruyorsun? İstersen şöyle yapalım, sen akvaryumunu kur, suyu biraz otursun, yavrularda biraz boylansın sana istediğin kadar getireyim. Haftanın bazı günleri Amasya’ya geliyorum haberleşelim sana elden getireyim.

Yok hemen alayım dersen Aydınca tarafına gelebiliyorsan burada da teslim edebilirim.

Başlıkta belirttiğim gibi balıklar henüz yavru. Aynı dişinin üç doğum yavruları var farklı boylarda. En büyükleri 1,5 cm kadar. İki gün önce bir arkadaşa 50 kadar yavru verdim.

Ama dediğim gibi tankı yeni kuruyorsan biraz bekleyebilirsin. Balıklarım sağlıklıdır ama daha küçükler yeni tanka koyunca nasıl etkilenirler bilmiyorum.

85 litre tank.
Çınar, limon, saz, gül, anubias nana bitkileri ve mangrov kökü.
Lepistes, çöpçü, vatoz, kiraz karides, elma salyangozu.
Taban 2 kg midye kırığı, 10 kg siyah hagen.
Resun Sp-1100L, 500 L/H kapasiteli iç filtre.
Sunsun Hw-603B, 400 L/H kapasiteli dış filtre.
Termostatlı ısıtıcı 25 derece su sıcaklığı.
yeakan

ADI-SOYADI emre akan
KONUM amasya
İLETİŞİM
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2017, 13:47:17 »

Olur hocam, dediginiz gibi biraz otursun akvaryum. Aydıncaya gelme imkanım pek yok. Zaten haftaiçi 4'ten sonra merkezde olabiliyorum. Müsait olduğunuz bir zaman görüşelim merkeze geldiniz bir gün. Şimdiden teşekkürler.
yeakan

ADI-SOYADI emre akan
KONUM amasya
İLETİŞİM
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2017, 23:07:13 »

?
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.497 Saniyede 34 Sorgu ile Oluşturuldu