Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
12 Aralık 2017, 22:47:42 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMA ÜYE OLMADAN ÖNCE KURALLARIMIZI OKUYUNUZ. KURALLARIMIZI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: İşgal altında mıyız?  (Okunma Sayısı 201 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 19900
Konu Sayısı: 4585
Bu iletiyi değerlendir +837/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« : 03 Ekim 2017, 09:35:21 »

Geçtiğimiz günlerde bir haberle karşılaştım.

PKK terörünün siyasi uzantısı olan HDP adlı partinin mensubu olan Filiz Kerestecioğlu adlı biri şikâyet etmiş ve Türk Silahlı Kuvvetleri üzerinde Göktürk harfleri bulunan çıkartmaları personeline yasaklamış.

Bu nasıl bir iştir, anlamadım.

İşgal altında mıyız?

Üzerinde Göktürk harfleri bulunan Bozkurtlarımızdan yüzlercesini HDP'nin direkt desteklediği PKK terörü şehit ederken bu yasak nasıl bir iştir?

Göktürk harflerinden rahatsız oluyorsanız Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın armasındaki "M.Ö. 208" ifadesini silin, "M.S. 2017" yazın bari. Kara kuvvetlerimiz Göktürklerden beri var. O zaman nedir bu?

Arapça, Kürtçe, İngilizceden rahatsız olmuyorlar, kafayı Göktürkçeye takmışlar.

2000'li yılların başlarında Göktürkçe harfli eşyaları ilk kullanmaya başlayan kişiyim. Okuduğum bazı kitaplardan uyanarak Göktürkçe "TÜRÜK" (Türk) yazılı bir tişört hazırlamıştım. Arkasına da Göktürkçe "GÖK TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!" yazmıştım. Önünde ayrıca Göktürk Bayrağı vardı. Çok ciddi anlamda ilgi görmüştü. Daha sonra, ilk arabamızın arkasına yine aynı Göktürkçe yazıları bizzat hazırlayıp yapıştırmıştım. Çok dikkat çekiyor ve beğeniliyordu. Fotoğrafları elden ele paylaşıldı ve arkasında Göktürkçe yazılar olan arabaların sayısı epey arttı. Bir ara tişört tasarlayıp bastırdım. Çok ciddi anlamda ilgi gördü. Hazırladığım desenleri isteyenlere ulaştırdım. Özellikle son birkaç yıldır Göktürk temalı yüzük, kolye, küpe, tişört ve çeşitli dekor ürünleri piyasada bol bulunur hale geldi.

Şimdi geldiğimiz duruma baktığımda, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin uygulamaya kalkıştığı bu yasak, yasaklanan objeyi daha da çekici hale getirdi.

Göktürkçeyle işi olmayan tanıdıklarım bile sosyal medyada profillerini Göktürkçe harflerle doldurmaya başladılar.

Kendi adıma, Göktürkçe harfleri yasaklatan HDP'li şahsa teşekkürlerimi sunuyorum. Benim yirmi senede çekemediğim ilgili iki günde çekti.

Bu yasak:

http://www.haber3hilal.com/images/haberler/2017/09/turk_askerine_gokturkce_yasagi_h29820_f5e7b.jpg

Bu serbest:

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2017/02/23/fft99_mf8607666.Jpeg

Bunlardan rahatsız olan yok:

http://www.egepostasi.com/images/image/izmirde-arapca-tabelalar-artiyor_9180_dhaphoto4.jpg

http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/u_2740.jpg

Görseller haber3hilal.com, milliyet.com.tr, egepostasi.com, ensonhaber.com sitelerinden alınmıştır.
İşgal altında mıyız?
İşgal altında mıyız?
İşgal altında mıyız?
İşgal altında mıyız?

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: İşgal altında mıyız?
« Posted on: 12 Aralık 2017, 22:47:42 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: İşgal altında mıyız? lepistes, İşgal altında mıyız? endler, İşgal altında mıyız? Poeciliidae, İşgal altında mıyız? Poecilia reticulata, İşgal altında mıyız? lepistes üretimi, İşgal altında mıyız? lepistes yavruları, İşgal altında mıyız? gambusya, İşgal altında mıyız? paludaryum, İşgal altında mıyız? akvaryum, İşgal altında mıyız? plati, İşgal altında mıyız? velifera
BozKurt
Yunus Emre BOSTANCI
ÖZEL ÜYE
*
ADI-SOYADI Yunus Emre Bostancı
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM Van
KAYIT TARİHİ 12 Aralık 2014, 15:24:10
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 360
Konu Sayısı: 13
Bu iletiyi değerlendir +79/-1
İLETİŞİM
CAN VERDİĞİN BAYRAĞIN TABUTUNA SARILMIŞ

« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2017, 13:09:09 »

Gün geçtikçe daha da Türk oluyorum.

24.11.2015 Umut TUNÇAY  & 10.01.2016 Önder ERTAŞ & 02.04.2016 Mustafa SEZGİN & İsrafil KARGI
UNUTULMAYACAKSINIZ!
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.447 Saniyede 32 Sorgu ile Oluşturuldu