Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
12 Aralık 2017, 22:47:55 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMA ÜYE OLMADAN ÖNCE KURALLARIMIZI OKUYUNUZ. KURALLARIMIZI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: LEPİSTES ÜRETİMİ  (Okunma Sayısı 197 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KsK1912

ADI-SOYADI Volkan Yılmaz
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM Uşak
KAYIT TARİHİ 21 Ağustos 2017, 22:07:36
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 1
Konu Sayısı: 1
Bu iletiyi değerlendir +0/-0
İLETİŞİM
« : 24 Ağustos 2017, 22:22:52 »

Merhaba arkadaşlar,

Lepistes seruvenine yeni başladım ve gerek burada okuduğum, gerekse izlediğim videolar ile birçok bilgi elde ettim. Balıklarıma özenle bakıyorum ve şükür hepsi çok sağlıklı. 2 tane disimden yavru aldım. Şimdi 5 tane daha dişim doğuracak ve bunları tek bir yavruluga koydum baliklarima zararı olur mu?
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: LEPİSTES ÜRETİMİ
« Posted on: 12 Aralık 2017, 22:47:55 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: LEPİSTES ÜRETİMİ lepistes, LEPİSTES ÜRETİMİ endler, LEPİSTES ÜRETİMİ Poeciliidae, LEPİSTES ÜRETİMİ Poecilia reticulata, LEPİSTES ÜRETİMİ lepistes üretimi, LEPİSTES ÜRETİMİ lepistes yavruları, LEPİSTES ÜRETİMİ gambusya, LEPİSTES ÜRETİMİ paludaryum, LEPİSTES ÜRETİMİ akvaryum, LEPİSTES ÜRETİMİ plati, LEPİSTES ÜRETİMİ velifera
metzelder
Forum Müdavimi
*
ADI-SOYADI AHMET OĞUZ
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM İSTANBUL
KAYIT TARİHİ 25 Kasım 2016, 16:42:20
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 151
Konu Sayısı: 11
Bu iletiyi değerlendir +385/-0
İLETİŞİM
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2017, 12:03:18 »

Merhaba,

Ben akvaryumda yavruluk kullanmaya karşıyım. Çünkü anaç balığı strese sokuyor. Balık doğurmaya yakın zaten stres içerisindeyken, bir de kapalı bir kutuya hapsedilmenin paniği ekleniyor üzerine. Onun yerine bol bitkilendirme, bolca rafya sistemi veya sık yapraklı plastik bitkilerden alabilirsiniz. Bu arada forumda yeniyseniz kendinizi Tanışma bölümünde tanıtmalısınız.

200 lt lepistes akvaryumu
15 lt lepistes akvaryumu
25 litre endler akvaryumu

http://www.lepistesler.com
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.455 Saniyede 30 Sorgu ile Oluşturuldu