Lepistes Kulb; lepistes hakknda her ey (lkemizin ilk ve en kkl lepistes topluluu)
20 Ekim 2017, 20:58:23 *
Hogeldiniz, Ziyareti.Ltfen giri yapn veya kayt olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Duyurular: FORUMA YE OLMADAN NCE KURALLARIMIZI OKUYUNUZ. KURALLARIMIZI OKUMAK N BURAYA TIKLAYINIZ.

Sayfa: [1]   Aa git Konuyu Okumu Olanlar
  Yazdr  
Gnderen Konu: Full Red Lepistes  (Okunma Says 136 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
vega

ADI-SOYADI Umut alan
CNSYET Cinsiyet: Bay
YA: 38
KONUM edirne
KAYIT TARH 05 Nisan 2016, 20:31:58
MESAJ SAYISI Mesaj Says: 7
Konu Says: 4
Bu iletiyi deerlendir +0/-0
LETM
evrimd
« : 21 Austos 2017, 09:09:23 »

Merhaba.

Bir trl yavru alamadm lepisteler stne stlk bir de lmeye balaynca kalan salar toplayp bir arkadama verdim. Akvaryumun suyunu tamamen deitirip oturmasn bekliyorum. Bir aksilik olmazsa aramba gn 1e 3d full red lepistes koyacam akvaryuma. Akvaryumum 60 lt, bitkili ve zeminde siyah hagen kum var. Bu kez en bandan doru balamak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Full redlerin bakmnda dier lepisteslere gre bir farkllk var mdr?
Kaytl
Robot Moderatr
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Full Red Lepistes
Posted on: 20 Ekim 2017, 20:58:23

uyari
Merhaba ziyareti, ncelikle sitemize ho geldiniz. Ben Lepistes Kulb Robot Moderatr olarak siteden daha fazla yararlanmanz iin sitemize ye olmanz neririm. Sitemize ye olmadan da yazlar okuyabilirsiniz, ancak baz blmlerde ziyaretiler kstland iin baz blmleri gremezsiniz. Sitemize ye olursanz fotoraf ve videolar paylaabilirsiniz, yazlar paylaabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, lkemizin ilk ve en kkl lepistes kulbdr. Taklitlerimizden saknn! yi elenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Full Red Lepistes lepistes, Full Red Lepistes endler, Full Red Lepistes Poeciliidae, Full Red Lepistes Poecilia reticulata, Full Red Lepistes lepistes retimi, Full Red Lepistes lepistes yavrular, Full Red Lepistes gambusya, Full Red Lepistes paludaryum, Full Red Lepistes akvaryum, Full Red Lepistes plati, Full Red Lepistes velifera
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanyor PHP Kullanyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 5.455 Saniyede 29 Sorgu ile Oluturuldu