Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
18 Ağustos 2017, 00:28:53 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMA ÜYE OLMADAN ÖNCE KURALLARIMIZI OKUYUNUZ. KURALLARIMIZI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı  (Okunma Sayısı 492 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sbrkhy
*
ADI-SOYADI Sabri KAHYA
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM Amasya
KAYIT TARİHİ 24 Ocak 2017, 01:26:07
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 30
Konu Sayısı: 4
Bu iletiyi değerlendir +1/-0
İLETİŞİM
« : 18 Şubat 2017, 02:28:02 »

Üstadlarım merhabalar. Bu karides - kızıl ağaç kozalağı ilişkisinde tecrübesi veya bilgisi olan var mı? Takas sonucu elime kozalak geçti. Akvaryuma 2-3 adet bıraktım. Karidesler hiç ilgilenmedi. Sadece suyun rengi biraz değişti. İllaki söylendiği gibi suyu yumuşatmış olabilir de (karides yemi) yazıyor ayrıca. Anlamadım. Takas yaptığım arkadaşa sormak istemiyorum. Elimde biraz var, isteyen varsa paylaşabilirim.

YÖNETİM NOTU: Kırmızıyla işaretli kısımlar düzeltilmiş yazım hatalarıdır. Bu konuda hassasız.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı
« Posted on: 18 Ağustos 2017, 00:28:53 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı lepistes, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı endler, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı Poeciliidae, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı Poecilia reticulata, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı lepistes üretimi, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı lepistes yavruları, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı gambusya, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı paludaryum, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı akvaryum, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı plati, Karides ve Kızıl Ağaç Kozalağı velifera
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.381 Saniyede 29 Sorgu ile Oluşturuldu