Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
22 Kasım 2017, 12:05:39 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA ÜYELİK SERBEST HALE GETİRİLMİŞTİR. İSTEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUĞU SÜRECE FORUMUMUZA ÜYE OLABİLİR. HERHANGİ BİR BAŞKA SİTEYE ÜYE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BİRLİKTE, FORUM İÇERİĞİNİ ÜYE OLMADAN DA GÖREBİLİRSİNİZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım  (Okunma Sayısı 1565 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 19879
Konu Sayısı: 4581
Bu iletiyi değerlendir +836/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimiçi
« : 03 Aralık 2014, 14:33:56 »

Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım istiyorum arkadaşlar.

Makine çok güzel bir makine. Eşim geçtiğimiz hafta hediye olarak aldı. Çok iyi fotoğraflar çekebiliyorum ama video çekimini yapmayı beceremedim. Süre çok kısa sürüyor (8-10 saniye gibi). Bu aletle uzun videolar çekilebiliyor diye biliyorum, ama nasıl olacağını anlayamadım.

Bilen biri varsa yardımcı olsun lütfen.

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım
« Posted on: 22 Kasım 2017, 12:05:39 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım lepistes, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım endler, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım Poeciliidae, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım Poecilia reticulata, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım lepistes üretimi, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım lepistes yavruları, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım gambusya, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım paludaryum, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım akvaryum, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım plati, Canon EOS 1200D ile video çekimi konusunda yardım velifera
Göksell
FORUM YÖNETİMİ
*
ADI-SOYADI Göksel Duman
KONUM Ankara
KAYIT TARİHİ 25 Kasım 2009, 18:41:56
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 783
Konu Sayısı: 23
Bu iletiyi değerlendir +334/-0
İLETİŞİM
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2014, 20:28:50 »

Kaliteli, haliyle de yüksek boyutlu görüntü çektiği için hafızası yetmiyor olabilir mi? Eğer öyleyse harici bir hafıza kartıyla sorun çözülür.
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 19879
Konu Sayısı: 4581
Bu iletiyi değerlendir +836/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimiçi
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2014, 19:51:40 »

Buldum. Smiley

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.513 Saniyede 31 Sorgu ile Oluşturuldu