Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
19 Ağustos 2017, 16:01:23 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA ÜYELİK SERBEST HALE GETİRİLMİŞTİR. İSTEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUĞU SÜRECE FORUMUMUZA ÜYE OLABİLİR. HERHANGİ BİR BAŞKA SİTEYE ÜYE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BİRLİKTE, FORUM İÇERİĞİNİ ÜYE OLMADAN DA GÖREBİLİRSİNİZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: Zavallı Kaplumbağam  (Okunma Sayısı 46335 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozemanlı
ÇEVİRİ EKİBİ
ADI-SOYADI Çağrı Alagözlü
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM Ankara
KAYIT TARİHİ 23 Eylül 2014, 21:30:21
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 214
Konu Sayısı: 14
Bu iletiyi değerlendir +237/-0
İLETİŞİM
« : 27 Ekim 2014, 12:20:43 »

2004 yılında yeni mezun olup kendi muayenehanesini açan diş hekim arkadaşımızı sevgilim ile (kendisi eşim oldu) ziyarete gittiğimizde sevgilim orada gördüğü kaplubağlara bayılmıştı. Hayvan ve bitki sevgisinden yoksun bir kişinin kaplumbağalara bu kadar ilgi göstermesi çok hoşuma gitmiş hemen ertesi gün iki kaplumbağa alıp kendisine hediye etmiştim. Tabi kendisi de üzerine düşeni yapıp onlara bakamayacağını söylemişti. O gün bugündür annemler ile yaşayan kaplumbağacıklarımdan biri 3-4 ay önce vefat etmişti. Dün ise annem üzgün bir ses ile diğerinin de vefat ettiğini söyledi. O yüzden moralim bayağı bozuk. Sizlerle de paylaşmak istedim.
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Zavallı Kaplumbağam
« Posted on: 19 Ağustos 2017, 16:01:23 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Zavallı Kaplumbağam lepistes, Zavallı Kaplumbağam endler, Zavallı Kaplumbağam Poeciliidae, Zavallı Kaplumbağam Poecilia reticulata, Zavallı Kaplumbağam lepistes üretimi, Zavallı Kaplumbağam lepistes yavruları, Zavallı Kaplumbağam gambusya, Zavallı Kaplumbağam paludaryum, Zavallı Kaplumbağam akvaryum, Zavallı Kaplumbağam plati, Zavallı Kaplumbağam velifera
çölçiçeği
Forum Müdavimi
*
ADI-SOYADI Filiz ÖZDİLEK
CİNSİYET Cinsiyet: Bayan
KONUM Bursa
KAYIT TARİHİ 14 Ekim 2014, 17:04:26
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 205
Konu Sayısı: 16
Bu iletiyi değerlendir +82/-0
İLETİŞİM
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2014, 13:47:33 »

Üzüldüm. Sad Kaplumbağaların tam kış uykusuna çekilme vakitleri sanırım. Bir arkadaşımda da kaplumbağa var ve şu sıralar huzursuz olduğunu söylemişti dün bana. Mevsimsel sanırım. Başın sağ olsun arkadaşım.

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.285 Saniyede 31 Sorgu ile Oluşturuldu