Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
14 Kasım 2018, 05:50:14 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA ÜYELİK SERBEST HALE GETİRİLMİŞTİR. İSTEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUĞU SÜRECE FORUMUMUZA ÜYE OLABİLİR. HERHANGİ BİR BAŞKA SİTEYE ÜYE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BİRLİKTE, FORUM İÇERİĞİNİ ÜYE OLMADAN DA GÖREBİLİRSİNİZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım  (Okunma Sayısı 5196 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Onur Cihan OCAK
*
ADI-SOYADI Onur Cihan OCAK
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM Edirne
KAYIT TARİHİ 14 Ocak 2014, 22:49:52
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 13
Konu Sayısı: 3
Bu iletiyi değerlendir +0/-0
İLETİŞİM
« : 15 Ocak 2014, 17:31:03 »

http://i.imgur.com/e3GxJ8g.jpg

Merhaba 160 litrelik akvaryum bu televizyon Ünitesi'nin üzerinde sağlıklı mı sizce? Önde görünen 2 ayağın haricinde ortada aynı ayaklardan 1 adet daha mevcut. Arka kısımda ayak yerine boydan boya dolap malzemesinden ahşap var. Bana pek güvenli gelmediği için sorma ihtiyacı duydum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım
Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım
« Posted on: 14 Kasım 2018, 05:50:14 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım lepistes, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım endler, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım Poeciliidae, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım Poecilia reticulata, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım lepistes üretimi, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım lepistes yavruları, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım gambusya, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım paludaryum, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım akvaryum, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım plati, Televizyon ünitesi üzerine akvaryum koyma hakkında yardım velifera
H.KAYA Gemlik
Forumla ilişiği kesilmiş
*
ADI-SOYADI Hüseyin KAYA
KONUM Gemlik-Bursa
KAYIT TARİHİ 25 Mayıs 2012, 09:08:43
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 2074
Konu Sayısı: 35
Bu iletiyi değerlendir +102/-1000
İLETİŞİM
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2014, 21:51:28 »

Onur Bey merhaba. Öncelikle 160 litrelik akvaryumunuz kumu, kayası ve diğer malzemeleri eklendiğinde ortalama 200 kilo civarında bir ağırlık oluşturur. Size ait olan ve size güvenli gelmeyen bir malzemeye biz nasıl güvenlidir diyebiliriz?

Hüseyin KAYA. Gemlik- BURSA
11 Akvaryumluk Bitkili Canlı Doğuran, Cüce Vatoz ve Karides Dünyası.
Onur Cihan OCAK
*
KONUM Edirne
İLETİŞİM
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2014, 21:59:57 »

Peki bu konuda ne önerir siniz? 4 ayak daha ilave etsem yeterli olur mu acaba
H.KAYA Gemlik
Forumla ilişiği kesilmiş
*
ADI-SOYADI Hüseyin KAYA
KONUM Gemlik-Bursa
İLETİŞİM
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2014, 22:15:58 »

Ayaklar gördüğüm kadarı ile köşelerde. Akvaryum ağırlığını  eşit oranlarda dağıtırsanız tabi olabilir.
Akvaryumun üzerine oturduğu parçadaki ayaklarda taşıyacağı ağırlığa uygun değil, bu nedenle aynı işlemi o parçayada uygulamak gerekli diye düşünüyorum.

H.KAYA Gemlik
Forumla ilişiği kesilmiş
*
ADI-SOYADI Hüseyin KAYA
KONUM Gemlik-Bursa
İLETİŞİM
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2014, 22:19:45 »

İlave olarak akvaryum ile üzerine oturacağı kısmın arasına süspansiyon olarak bir santimlik strafor koymanızı tavsiye ederim.

-doctore-
Forumla ilişiği kesilmiş
*
ADI-SOYADI Muhammed YILDIZ
KONUM Bafra/SAMSUN
KAYIT TARİHİ 16 Nisan 2013, 23:03:41
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 643
Konu Sayısı: 28
Bu iletiyi değerlendir +31/-2
İLETİŞİM
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2014, 22:44:20 »

Ben internetimden dolayı fotoğrafı göremiyorum. Fakat geçenlerde benzer bir sorun yaşadım. Tv ünitesinin akvaryum gibi ağır bir eşya da kullanılması sıkıntı olabilir, üretiliş amacına uygun değil bir kere. Smiley
En güzeli demir profil diyorum. Gidin bir demirciye verin ölçüleri. 5-6 saatte mis gibi gibi profili teslim etsin. Hatta profili siz çizin ihtiyacınıza göre. En sağlamı bu.  Wink

''Kaybetmeyi ahlaksız bir kazanca tercih et. İlkinin acısı bir an,diğerinin vicdan azabı bir ömür sürer''
Onur Cihan OCAK
*
KONUM Edirne
İLETİŞİM
« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2014, 23:05:10 »

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. En yakın zamanda bu konu ile ilgili bir çözüm bulup sizinle paylaşacağım.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.361 Saniyede 36 Sorgu ile Oluşturuldu