Lepistes Kulübü; lepistes hakkında her şey (ülkemizin ilk ve en köklü lepistes topluluğu)
19 Kasım 2017, 00:22:49 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: FORUMUMUZA ÜYELİK SERBEST HALE GETİRİLMİŞTİR. İSTEYEN HERKES KURALLARIMIZA UYDUĞU SÜRECE FORUMUMUZA ÜYE OLABİLİR. HERHANGİ BİR BAŞKA SİTEYE ÜYE OLMANIZ FARK ETMEZ. BUNUNLA BİRLİKTE, FORUM İÇERİĞİNİ ÜYE OLMADAN DA GÖREBİLİRSİNİZ.

Sayfa: [1]   Aşağı git Konuyu Okumuş Olanlar
  Yazdır  
Gönderen Konu: Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum  (Okunma Sayısı 2170 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Onur G. HİTİT
Amatör teorik araştırmacı ve doğal alan gözlemcisi (Sn. Oğuz SAĞLAM'ın bana verdiği ünvandır)
YÖNETİCİ
*
ADI-SOYADI Onur G. HİTİT
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM SAMSUN
KAYIT TARİHİ 27 Nisan 2007, 22:18:33
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 19879
Konu Sayısı: 4581
Bu iletiyi değerlendir +836/-10
İLETİŞİM
Site Çevrimdışı
« : 11 Aralık 2013, 12:24:09 »

Senelerdir Canon Powershot A400 kullanıyorum. Neredeyse on sene olacak...

Adam gibi bir makine almayı düşünüyorum yakın zamanda. Bunun için 2000 TL'ye kadar bütçe ayırabilirim.

Canon veya Nikon markalarını tercih ederim.

Makro çekim mutlaka olacak. Fotoğraf çekerken el titrerse netlik bozulmayacak. Pilli olursa daha iyi olur. Video çekimi de yüksek kaliteli olacak.

Nasıl bir şey önerirsiniz dostlar?

"Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız." Konfüçyus

"Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenemeyen bir şey olduğunu anlayacak." Şef Seattle

YENİ ÜYELERİMİZ, LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Robot Moderatör
Anahtar Kelime
Offline Pasif

View Profile
Re: Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum
« Posted on: 19 Kasım 2017, 00:22:49 »

uyari
Merhaba ziyaretçi, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Ben Lepistes Kulübü Robot Moderatör olarak siteden daha fazla yararlanmanız için sitemize üye olmanızı öneririm. Sitemize üye olmadan da yazıları okuyabilirsiniz, ancak bazı bölümlerde ziyaretçiler kısıtlandığı için bazı bölümleri göremezsiniz. Sitemize üye olursanız fotoğraf ve videolar paylaşabilirsiniz, yazılar paylaşabilirsiniz, sorular sorabilirsiniz, sorulan sorulara cevaplar verebilirsiniz. LK, ülkemizin ilk ve en köklü lepistes kulübüdür. Taklitlerimizden sakının! İyi eğlenceler...

giris  kayit
Anahtar Kelimeler: Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum lepistes, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum endler, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum Poeciliidae, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum Poecilia reticulata, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum lepistes üretimi, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum lepistes yavruları, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum gambusya, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum paludaryum, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum akvaryum, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum plati, Fotoğraf makinesi tavsiyelerinizi bekliyorum velifera
-doctore-
Forumla ilişiği kesilmiş
*
ADI-SOYADI Muhammed YILDIZ
CİNSİYET Cinsiyet: Bay
KONUM Bafra/SAMSUN
KAYIT TARİHİ 16 Nisan 2013, 23:03:41
MESAJ SAYISI Mesaj Sayısı: 643
Konu Sayısı: 28
Bu iletiyi değerlendir +31/-2
İLETİŞİM
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2013, 13:14:28 »

Canon EOS 550D diyorum. Makro çekimler için de ayrıca güzel bir lens alırsan 1500 gibi bir fiyata gelir tahminim.
Seçenek çok tabi de o bütçeyi ayırabilsem bunu alırım.

''Kaybetmeyi ahlaksız bir kazanca tercih et. İlkinin acısı bir an,diğerinin vicdan azabı bir ömür sürer''
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

|Site Map | Arsiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
TurkeyRank.Com - Pagerank Servisi
MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!
Bu Sayfa 0.403 Saniyede 30 Sorgu ile Oluşturuldu